BOSTANCI EVDEN EVE NAKLİYAT

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Hizmette Kalite

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Aile şirketi olarak kurulan ve kurumsal kimliğiyle yıllardır mutlu müşteriler biriktiren Cem Nakliyat, İstanbul genelinde şehir içi ve şehirlerarası ev ve ofis taşımacılığında ilk akla gelen tercihiniz. Siz de eşyalarınızı güvenilir bir nakliye firmasına emanet etmek istiyorsanız, Cem Nakliyat’la görüşmeden kararınızı vermeyin.

Firmamız, Bostancı evden eve nakliyat olanağı ile Kadıköy ve diğer tüm ilçelere olan taşınma sürecinizde sizinle birlikte. Kadıköy’ün mahallelerinden Bostancı içi taşınmanızda da, komşu mahalleler Suadiye, Kozyatağı, İçerenköy ve Altıntepe’ye olan taşınmanızda da en iyi fiyatı Cem Nakliyat’tan alacağınıza emin olabilirsiniz.

Bostancı evden eve nakliyat ile mahallemizden Türkiye’nin herhangi bir noktasına olan taşınmanızda da hizmet veriyoruz. Tüm taşınma sürecinde eksperlerimiz ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti veriyor ve Bostancı Nakliyat kaza ve hasar için eşyalarınız sigorta altına alınarak güvencesi sağlanıyor. Deneyimli şoförlerimizin kullandığı, bakımları sürekli yenilenen araçlarımızla güvenle taşınma işleminiz gerçekleştiriliyor.

Şu an yaşadığınız ya da taşınacağınız dairenin kaçıncı katta olduğunu da bize bırakın. Bostancı Asansörlü nakliyat taşıtlarımızla hem hasar riskini en az seviyede tutuyoruz, hem de size zamandan kazandırıyoruz. Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi için hemen arayın veya iletişim formunu doldurun.

Kadıköy’ün Bostancı Mahallesi’nde yapımı süren veya henüz proje aşamasında olan Bostancı Deluxe, ARY Poyraz, Huzurlu Marmara ve Sakız Ağacı Konutları gibi noktalarda ev veya ofis satın almanız ya da kiraya çıkmanız durumunda bölgeye hakim bir nakliye firmasına ihtiyaç duyacaksınız. Bostancı’daki konut fiyatları son aylarda düşüş gösterirken, buna rağmen konutların metrekare fiyatları ortalama 5000 TL’nin üstünde kaldı. İstanbul ortalamasının üstünde, ancak Kadıköy genelinin altında seyreden fiyatlarla aldığınız veya sattığınız evle ilgili nakliye işinizi tamamlamak için yapmanız gereken bizi aramak ve randevunuzu oluşturmak. Bostancıda son beş yılda %30un üstünde artan kira fiyatları karşısında siz de bölgede kiraya çıkmak veya evinizi boşaltıp kiraya vermek istiyorsanız, Cem Nakliyat emrinizde.

Unutmayın, Bostancı evden eve nakliyat ile eşyalarınız güven altında. Her taşınmada çizilen, kırılan, kaybolan, parçalanan eşyalarla üzülmenize gerek kalmayacak.

Evden Eve Nakliyat Sırasında Yaptığımız Uygulamalar

Sizin taşınma konusunda ne kadar tedirgin olabileceğiniz tahmin ettiğimiz için eşyalarınızın güvenliği için sigorta hizmetini sunuyoruz. Böylece nakliye sırasında eşyalarınız konusunda herhangi bir korku duymazsınız. Çünkü eşyalarınız sigortalıdır.

Nakliye çalışmalarına başlamadan öncesizinle karşılıklı olarak anlaştığımız konular üzerinde yazılı bir anlaşma imzalıyoruz. Bundan sonra eşyalarınızın sökülme ve ambalajlanma aşamasına geçiyoruz. Bu aşamalar her zaman tahmin edildiğinden çok daha fazla beceri tecrübe ve özen isteyen aşamaladır. Bu nedenle Bostancı evden eve nakliyat olarak daima eğitimli ve deneyimli eleman kadromuzla çalışıyoruz.

Sökülen eşyalar itina ile taşıma kamyonlarımıza yerleştirilir. Taşıma için hazır bulundurduğumuz 14 farklı boyutta ve standartlara uygun kamyonumuz vardır. Kamyona yüklediğimiz eşyalarınız daha önceden ekip arkadaşlarımız tarafından paketlenmiş halde, düzgün derli toplu şekilde yerleştirilmiş olarak sizin belirlemiş olduğunuz adrese gider.

Yeni evinizde eşyalar ihtimamla istenen kata taşınır ve montaj işlemleri gerçekleştirilir. Bütün eşyalar sizin istediğiniz düzende istediğiniz yerlere yerleştirilir. Bu işlemler sırasında herhangi bir şans faktörüne yer vermemek adına daima elektrik ve mobilya teknikerleri istihdam ediyoruz.

Bostancı nakliyat fiyatları

Bostancı nakliyat fiyatları için cem nakliyat fiyat garantisi ile gönül rahatlığıyla eşyalarınızı bize emanat edebilirsiniz.