EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat

Hizmette Kalite

Cem Nakliyat olarak, evden eve nakliyat sektörünün İstanbul’daki öncü isimlerinden biri olduğumuza inanıyoruz. Bu doğrultuda da müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. İstanbul içi farklı ilçeler arasındaki nakliye işlerinde olduğu gibi, aynı ilçe sınırları içerisinde yapılan nakliyelerde de müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

                İstanbul’un her ilçesi, her semti ve her mahallesinde evden eve nakliyat işlerinizde Cem Nakliyat ile güvenli, hızlı ve hesaplı bir taşınma sürecini gerçekleştirebilirsiniz. Cem Nakliyat olarak, sigortalı şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Böylece olabilecek her türlü hasarın karşılanmasını teminat altına alıyoruz. Dahası, ister çıktığınız, ister taşındığınız adres olsun, bulunduğu kata bağlı olarak asansörlü araçlarımızla güvenli ve hızlı bir nakliye işlemi gerçekleştirebiliyoruz.

                Telefonla arayarak veya bize yazarak iletişime geçebilir, fiyat bilgisi alabilir ve merak ettiklerinizi danışabilirsiniz. Deneyimli eksperimizle görüşerek taşınma sürecinizin planlanmasını yapar ve en verimli şekilde taşınma sürecinizi halledebilirsiniz. Taşınma sürecinizde tüm işlemler, alanında deneyimli ve uzmanlaşan takım arkadaşlarımız tarafından itinayla gerçekleştirilmektedir. De montaj gerektiren ürünlerin sökülmesi, tüm ev eşyalarının özenli bir şekilde nakliye için ambalajlanıp paketlenmesi, yeni adresinizde istediğiniz şekilde yerleştirilmeleri ve paketlerinden sökülmeleri Cem Nakliyatın usta elleri tarafından hassasiyetle tamamlanmaktadır. Ayrıca gerek duyulan eşyaların montajının yapılıp kullanıma hazır hale getirilmesini de, Cem Nakliyatı seçmeniz durumunda düşünmenize gerek kalmayacaktır.

                Evden eve nakliyat için yıllardır kurumsal kimliğiyle güven kazanan Cem Nakliyattan bilgi ve fiyat teklifi almadan yeni adresinize taşınmayın.