KOZYATAĞI EVDEN EVE NAKLİYAT

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Hizmette Kalite

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Kozyatağı evden eve nakliyat ile evinizi ve ofisinizi güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmekten onur duyacağız.

Kozyatağı evden eve nakliyat hizmetimizi bir aile firması olarak kurduğumuz, kısa sürede kurumsal kimliğimizle İstanbul’da en çok rağbet gören firma halini aldığımız Cem Nakliyat farkıyla deneyimleyebilirsiniz.

Kozyatağı’na ya da Kozyatağı dışına gerçekleştirilecek olan ev ve ofis taşımacılığına ihtiyaç halinde tek yapmanız eksperimizin hangi gün ve saatte geleceğini belirlemek için bizi aramak veya iletişim formunu doldurmak. Kendi evlerini taşırmışçasına itinayla davranan deneyimli kadromuzun bir üyesi olan eksperimiz, sizinle tüm ayrıntıları görüşerek sorularınızı yanıtlayacaktır. Taşınmaya ilişkin tüm planı sizin için yapacak olan eksperimizle taşınma tarihine karar verdiğinizde, eşyalarınız sigorta altına alınacak ve olası zararların önüne geçilecektir. Bizzat deneyimli çalışanlarımız tarafından tüm eşyalarınızın söküm işlemi (demontaj) gerçekleştirilecek, eşyalarınızın her biri bizim tarafımızdan paketlenecektir. Her ürün grubuna dönük ayrı malzemeyle dış koruması yapılan eşyalarınız aracımıza yüklenerek güvenli bir şekilde hedef noktasına taşınacaktır. Eşyalarınız istediğiniz yere yerleştirilip paketlerinden çıkartılacak ve montaj gereken tüm ürünlerinizin bu işlemi de bizzat çalışanlarımız tarafından yapılacaktır.

Kozyatağı Asansörlü Nakliyat

Eksperimizin görüşü ve sizin de talebiniz ışığında asansörlü araçlarımızla evden eve taşımacılığınız yapılmaktadır. Ayrıca, isterseniz eşyalarınızı depolama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Eşyalarınızı evinizden alıp depomuzda muhafaza eder ve siz tekrar talep ettiğinizde yeni adresinize getirip kurulumlarını sağlayabiliriz. Yeni adresinizdeki sıhhi tesisat, elektrik aksamı, boya ve badana ve benzer onarım ve bakım çalışmalarından ötürü içeriye eşya koymamak isteyebilirsiniz. Diğer yandan şu an ki adresinizi de boşaltmanız gerekebilir. İşte böyle bir durumda da çözüm ortağı olarak bizi seçebilirsiniz.

1980’li yıllarda hızla gelişen Kozyatağı, bugün hem konutlara, hem de işyerlerine ev sahipliği yapıyor. Kadıköy’ün ve İstanbul’un metrekaresi en değerli olan konutlarının Kozyatağı’nda bulunması, satılık ve kiralık ev ve ofis fiyatlarının da düzenli olarak artış göstermesine neden oluyor. 2019 verilerine göre Kozyatağı’nda bulunan ev ve ofislerin hem satış, hem de kira bedelleri Kadıköy ortalamasının bile üstünde. Siz de bu nadide semte taşınırken, Kozyatağı nakliyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Neden Kozyatağı Evden Eve Nakliyat Firması?

Nakliyat işleri için seçeceğiniz Kozyatağı evden eve nakliyat firmamız, kurumsal olarak iş yapmaktadır. Kurumsal bir firmanın nasıl bir çalışma prensibi izlediğinin bilincindeyiz. Dolayısıyla da nakliyat işleri için bizi tercih eden müşterilerimize kurumsal bir firma olarak yaklaşıyoruz.

Müşterilerimizin taşınacak evini uzman bir kişi aracılığı ile inceliyoruz. Ne kadar oda sayısı olduğu, eşyaların nitelik ve niceliği, eşyaların paketlenmesi için ne kadar malzeme harcanacağı gibi durumlar bu uzman kişi tarafından not alınmaktadır. Daha sonra müşterilerimizle fiyat konusunda anlaşarak taşımacılık için işlemleri başlatıyoruz.

Taşınan eşyalar sahipleri için ne kadar önemli ise firmamız için de önemlidir. Bu nedenle herhangi bir hasar sonucu eşyaların zararının karşılanması için eşyalarınızı sigortalıyoruz. Sigorta ile güvence altına alınan eşyalar müşteri ile firmamız arasında önemli bir bağı oluşturmaktadır. Nakliyat firması olarak lisansa sahip olmamız da müşterilerimizin güvenini kazanmak için bir diğer kanıtımızı oluşturmaktadır.
Kozyatağı evden eve nakliyat olarak firmamız, müşterilerin eşyalarını taşımak üzere alanında uzman olan ekip görevlendirmektedir. Ekibimiz, müşterilerin eşyalarını söküp paketlemekte ve nakliyat aracına taşımaktadır. Yeni yere getirilen eşyaların burada da uzman ekibimiz tarafından montajı yapılmakta ve yerlerine yerleştirilmektedir. Ev ya da ofis taşıma işlemlerini müşterilerimiz için şehir içi ya da şehir dışı ayrımı yapmadan taşımaktayız.

Firmamız müşterilerimizin eşyalarının nakliyatında son teknolojinin kullanılmasına özen göstermektedir. Asansörlü taşımacılığın getirdiği kolaylıktan firmamız da faydalanmakta ve eşyalar daha kısa sürede ve kolay bir şekilde taşınmaktadır. Nakliyat firması olarak işlerimizde yüksek standarda önem vererek müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalmasını sağlamaktayız