ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYE

Hizmette Kalite

Cem Nakliyat olarak, evden eve nakliyat konusundaki başarımızı şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınızda da kanıtlamış bulunmaktayız. İstanbul içinde yakalamış olduğumuz müşteri memnuniyetini, İstanbul dışı ev ve ofis taşımacılığında da göstererek, beklentinizi karşılayacak bir hizmet sunuyoruz.

                İster evden eve komple taşınma olsun, ister parça eşya nakliye işleri, Cem Nakliyat olarak hem İstanbul içinde, hem de şehirler arası nakliyat işlerinizde sizinleyiz. Tek yapmanız gereken hemen bizi aramak veya iletişim formunu doldurarak bize yazmak. Deneyimli eksperimizle taşınmanız hakkındaki ayrıntıları belirledikten sonra taşınma sürecinin planını yaparak en kısa sürede, en düşük maliyetle ve en güvenilir biçimde taşınmanızı sağlayabilirsiniz…

                Evinizdeki bazı eşyaları yazlığınıza ya da memleketinize taşıtmak mı istiyorsunuz? Memuriyet dolayısıyla bir başka şehre tayininiz mi çıktı? Başka bir şehirde iş mi buldunuz? Evlenip başka bir şehre taşınmak ve giderken evinizdeki eşyalarınızı ve çeyiz eşyalarınızı da götürmek mi istiyorsunuz? Şehir dışında bir üniversiteyi kazanan çocuğunuzun bazı ev eşyalarını İstanbul’dan mı göndereceksiniz? Eğer yanıtınız evet ise, Cem Nakliyatı seçebilirsiniz. Sigortalı olarak gerçekleştirilen şehirler arası nakliyat işlerimizde, asansörlü araçlarımız da emrinizde. Eşyaların miktarına göre farklı tip ve kapasitedeki araçlarımızla, güvenli bir nakliye gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

                Cem Nakliyatı parça eşya taşımadan komple ev eşyası taşımaya kadar tüm nakliye işlerinizde çözüm ortağınız olarak kabul edebilir ve ister şehir içi, ister şehirler arası taşıma işinizi bize emanet edebilirsiniz.