ŞEHİRLER ARASI NAKLİYE

Hizmette Kalite

Şehirlerarası Nakliyat

Eşya taşımacılığı sektörü oldukça zor ve dikkat gerektiren bir alandır. Özellikle şehirler arası nakliyat gibi deneyim, tecrübe ve profesyonellik gerektiren bir alandır. Şehir içi eşya taşımacılığı ile şehirler arası eşya taşımacılığı oldukça farklıdır. Bu farklılığın en başında ise uzun yol deneyimi olan şoförleriniz ve araçlarınız gelmektedir. Yıllardan beri bu işi yapıyor ve sizlere her türlü nakliyat alanında en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Sigortalı hizmet anlayışımız sayesinde eşyalarınız bizimle güven içerisinde taşınmaktadır.

Cem nakliyat firması olarak garantili taşımacılık hizmetimizi vatandaşlarımıza uzun yıllardan beri sağlıyoruz. Böylece eşyalarınız bizimle birlikte nakliyat boyunca güven içerisinde taşınmaktadır. Yaşanabilecek hemen her tür problemde bütün sorumluluğu firma olarak üzerimize alıyor ve müşterilerimize en ufak bir ek masraf çıkartmıyoruz. Kesinlikle hiçbir müşterimiz bizimle en ufak bir hak kaybına maruz kalmamaktadır. Eşya taşımacılığı sadece son sistem araçlara sahip olmakla yapılabilecek bir alan değildir. Bunun yanında birlikte çalıştığınız ekibinizin de çok sağlam ve profesyonel olması gerekmektedir.

Bu noktada yıllardan beri bizimle sigortalı olarak çalışan ve tek işleri eşya taşımacılığı olan güvenilir, dürüst, alanında profesyonel ekibe sahibiz. Şehirler arası nakliyat ekibimizin tamamı işini ciddi ve severek yapan kişilerdir. Teknik altyapı noktasında kendimizi her geçen gün güncelliyor ve dünya standartları kalitesinde sizlere hizmet sunuyoruz. Nakliyat işlemini gerçekleştirdiğimiz nakliyat araçlarımızın tamamı kapalı kasa sisteme sahiptir. Bu sayede eşyalarınız her tür hava koşulunda hiçbir zarara maruz kalmadan güvenle taşınmaktadır.

Şehirler arası Nakliyat Nasıl Yapılır?

Nakliyat sektöründe birçok farklı grup hizmet vermektedir. Ancak bu grupların tamamı güvenilir ve profesyonel değildir. Birçok amatör grupta eşya taşımacılığı hizmeti vermeye çalışmaktadır. Ancak bu gruplar amatör olup, eski yöntemlerle taşımacılık hizmeti sunmaktadırlar. Merdiven taşımacılığı yapan bu gruplar eşyalarınıza nakliyat sırasında birçok zararlar vermekte ve bu zararları da hiçbir şekilde üstlenmemektedirler. Şehirler arası nakliyat alanında sizlere profesyonel olarak hizmet sunan firmamızda ise bu gibi durumlarla asla karşılaşmazsınız.

Her alanda kendini günümüze uyarlamayan firma, kurum ya da şirketler zaman içerisinde yok olmaktadırlar. Hemen her alanda aktif olan firmamıza birçok kanal üzerinden kolaylıkla ulaşabilmektesiniz. Web sitemizde sosyal medya hesaplarımız dahil bütün iletişim adreslerimiz yer almaktadır. Bizi arayarak ya da mesaj atarak randevu oluşturabilirsiniz. Daha sonraki yapılacak görüşmede anlaşma sağlanırsa saha çalışanlarımız randevu tarih ve saatinde belirtmiş olduğunuz adreste olacaklardır. Çevre güvenliği alarak işe başlayan ekibimiz, nakliyat için gerekli altyapı hazırlıklarını tamamladıktan sora eşyalarınızın nakliyat işini başlatmaktadır.

Eşyalarınızın tamamı Özenle sökülür ve bir bir paketlenir. Paketlemesi tamamlanan eşyalarınız asansörlü nakliyat sistemi sayesinde hiçbir zarar görmeden aracımıza yüklenmektedir. Saha çalışanlarımızın tamamı profesyonel olup, tüm bu işlemler esnasında dairenize en ufak bir zarar vermez ve arkalarında asla eşya bırakmazlar. Şehirler arası nakliyat için uygun olan araçlarımız ile eşyalarınız güvenle yeni adresine ulaştırılacaktır. Yeni adresinize ulaşan eşyalarınız yine burada da asansörlü nakliyat sistemimiz sayesinde hiçbir zarar görmeden yeni adresinize çıkartılır.

Çalışanlarımız eşyalarınızın tamamının kurulumunu yapar ve kullanımınıza hazır hale getirirler. Hiçbir eşyanız kurulmadan öylece bırakılmaz ve sizlere ek bir kurulum masrafı çıkartılmaz.

Şehirler arası Nakliyat Fiyatları

Firmadan firmaya değişiklik gösterebilen şehirler arası nakliyat fiyatları, bazı kıstaslara göre belirlenmektedir. Bu kıstasların başında taşınacak eşyanın miktarı, gidilecek ilin mesafesi ve işçilik gibi başlıklar yer almaktadır. Ancak yıllardan beri bu alanda vatandaşlarımıza hizmet veren firmamız kampanya düzenlemiş ve sizler için fiyatı minimum seviyede tutmuştur. Yararlanmak için en kısa sürede firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.