Yazılar

Asansörlü Ev Taşıma

Asansörlü Ev Taşıma

Asansörlü Ev Taşıma uzun yıllardır nakliyat sektöründe olan ve mağduriyet yaşatmamış bir kurum olarak, tek amacı; müşterilerinin ev taşımak gibi zorlu bir durumun en iyi şekilde bitmesini sağlamaktır. Güvenilir firmalardan biri olan Asansörlü Nakliyat size evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat ve asansörlü nakliyat  imkanlarını vermektedir. Evden eve taşıma da olsa, şehirler arası taşımada da olsa ev taşımak hiçbir zaman kolay bir işlem olmamıştır. Biz sizler için bu nakliyat işini kolay hale getirmekten hoşnut olmaktayız. Daha ne tür imkanlarımızın olduğunu öğrenmek istiyorsanız, yazımızın devamını okumanızı önermek isteriz.

Araç çeşitlerimiz metre küp olarak hesaplanır. Pikaptan kamyona kadar büyüyen araç çeşitlerimizde eşyalarınıza uygun bir şekilde taşıma işleminde bulunmaktayız. Araç seçimi genel olarak kaç odalı eşya taşıyacağınıza göre değişmektedir. Ne kadar eşyanızın olduğu da önemli bir bilgidir. Sizinle bir randevu oluşturmadan önce bu tür bilgileri öğrenmek isteyeceğiz. Kaç odalı bir evi taşıyacağınızı ve bu odada ne tür eşyaların olduğunu bize belirtmeniz gerekecektir. Böylece size uygun bir araç bulunduğu taktirde sıkıntı olmadan eşyalarınızı taşımakta yardımcı olacağız. 

Biz gelmeden önce evinizde herhangi bir hazırlık yapmanıza gerek olmayacaktır. Çünkü sizin bu tür işlemlerin sizin tarafınızdan yapılmasına lüzum olmadığından dolayı, bunlar  kurumumuz tarafından yapılacağını belirtmek isteriz. Bunun eğitilmiş ve bilgilendirilmiş üst düzey personellerle donatılmış bir ekibimiz olduğunu bilmenizi isteriz. İşimizde son derece profesyonel bir şekilde davrandığımıza emin olabilirsiniz. 

Asansörlü Nakliyat İmkanları

Evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat ve asansörlü nakliyat  size uygun en iyi taşımacılığı sunmaktayız. Sadece evden eve değil, aynı zamanda ofis nakliyatı da yapmaktayız. 

Müşterinin ön hazırlık yapması gerekmeden eşyalarınız kurumumuz tarafından taşımaya uygun paketlenir. Her türlü koruması sağlanır.  Sürekli olan kontrolü yapılır. Bu şekilde olası hasardan eşyalarınızı korur ve siz müşterilerimizin de mağduriyet yaşamadan evini rahatça taşıma memnuniyet hissini yaşatırız.

Araç kapasitemiz küçükten büyüğe doğru metre küp açısından hesaplandığından dolayı her türlü ev taşıma işlemleriniz yapılma olanağı vardır. İsterseniz hem büyük bir evi taşımak isteyin, isterseniz tek bir oda eşya taşımak isteyin. Hiç önemli değil. Çünkü hepsine göre araç kapasitemiz mevcuttur.

Aynı zamanda asansörlü nakliyat işlemi de yapılmaktadır. Bu son zamanlarda artan yüksek katlı binalar için oldukça uygun bir taşıma sistemidir. Elbette dar koridora sahip olan apartmanlar için de çok uygundur. Bazı apartmanların koridor kısımları çok dardır. Bazılarının ise dönemeçli olduğundan dolayı bir eşya taşınırken iki kişinin o ortamda bulunması mümkün dahi değildir. Bu yüzden günümüzün teknolojisine göre gelişen sistemlerimiz sayesinde asansörlü nakliyat artık eşya taşımak için oldukça kolay. Aynı zamanda zaman kaybını  önler. Biz taşırken siz sıkılmayın. Asansörlü nakliyat ile artık her şey daha kolay.

Gardırop ve kitaplık gibi taşınırken sökülmesi gereken eşyalarınızı da biz parça haline getiriyoruz. Koruma bantları ile çizilmesini olanaksız hale getirip ilk aldığınız gibi evinize taşıyoruz. Bu tür sökülen ve parça haline getirilen mobilyalarınızı yeni evinize taşıdığımızda bir bütün haline getirmek bizim bir görevimiz. Bundan dolayı bu konuda endişelenmenizi gerektirecek herhangi bir durum olmadığını söylemek isteriz. 

Paketleme esnasında eşyalarınıza son derece önem vererek gerekli yardımcıları kullanarak yaparız. Araca yükleme aşaması gelmeden önce mutlaka tüm kontroller yapılır. Taşıma sırasında güvenilir güzergahlar seçilir. Böylece aracımızın gitmekte zorlandığı yerleri seçmek yerine, eşyalarınızı sağlam bir şekilde ulaştıracağımız güzergahları tercih ederiz.

Bir cevap yazın :

* Your email address will not be published.

Call Now Button
WhatsApp