Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.

Suadiye Evden Eve Nakliyat 

Evden eve nakliyat firma yetkilimiz isteğiniz dahilinde suadiye evden eve nakliyat firma elemanlarımızın uzmanlık alanlarına göre eşyaların bulunduğu adrese giderek eşyaların sayısı, büyüklüğü, miktarı gibi genel bilgileri hakkında bilgi sahibi olduktan sonra, taşıma için gerekli teknik detaylara karar verir. Nakliye öncesinde sökülmesi gereken mobilyalar ustalarımız tarafından itina ile sökülerek  ambalaj  ile sarılarak paketlenir taşınmaya hazır hale getirilir  daha sonra, kırılabilecek malzemeler (mutfak araç gereçleri gibi) hassas olan eşyalar kolilere koyularak taşımaya hazır hale getirilir. Genel prensip olarak sigortalı eşya taşıma hizmetini müşterilerimize sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin talebi halinde olumsuz durumlara karşı Suadiye evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı sigorta kapsamında taşıyarak her türlü zarara karşı güvence altına alıyoruz. Ayrıca suadiye şehirler arası evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma yaparak müşterilerimizin tüm şehirlerarası nakliyat ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. 

Sadiye evden eve nakliyat firması olarak bütün nakliyat işlerinize profesyonel olarak yanıt vermektedir, evinizin ofisinizin veya yazlıklarınıza gidecek olan eşyalarınızı sağlam sigorta acentelerinde sigortalayarak nakil edilmesini sağlıyoruz. Suadiye evden eve nakliyat yılların nakliyat firması olarak İstanbul Kadıköy de hizmet vermektedir. Suadiye evden eve nakliyat hizmeti istediğiniz anda profesyonel ekibimiz yanınızda olacaktır ve eşyalarınız hijyen koşularına uygun olarak taşınmasını istediğiniz yere taşınacaktır. Mobilya kurulumu da dahil bütün taşıdığımız eşyaların montajı yapılacaktır. Suadiye ve çevresinde hizmet veren firmamız antika eşyalarınızın sigortalı taşınmasında sizlere en cazip fiyatları vermektedir, bizleri arayarak bilgi vermeniz yeteri olacaktır, dilerseniz ekip arkadaşımız gelerek eşyalara bakıp kaç kişilik ekiple taşınacağına karar verir ve araç büyüklüğü belirlenir sonrasında fiyat verilerek taşıma günü profesyonel ekibimiz tarafından eşyalarınız büyük bir titizlikle taşınır tek tek sarılarak evden eve nakliyat aracımıza yüklenir.

Suadiye Evden Eve Nakliyat  Firmaları

  • 1  Nakliyat firmasını araçlarının ve ekibinin evden eve nakliyat işine uygun olmasına dikkat edilmelidir.

  • 2  Nakliye hizmetinde geçmiş deneyimlerine bakılır ve bu deneyimlere sahip olduğunu gösterir belgelerin olduğuna,

  • 3  Sigortalı taşımacılık ile eşyaları taşıyıp taşımadığına,

  • 4  Eşyaların zarar görmemesi için aynı zamanda pratik ve güvenli bir şekilde  taşına bilmesi için eşyaların titizlikle sarılmasına dikkat edilmelidir.

  • 5  Eşyaların sarılmasında kullanılan malzemenin kalın havalı naylon yani darbe emici özel eşya taşıma patpatı olmasına dikkat edilmelidir.

  • 6  Yapılan her türlü işlemleri sözleşme kapsamında gerçekleştirip gerçekleştirmediğine dikkat edilmeli aksi taktirde sorumluluk almayan firmalar olacaktır.

            Evden Eve Taşımacılıkta Nakliye Sırasında ve Sonrasında Yaptığımız İşlemler bizim sorunlulugumuz altındadır.

  • Ev eşyaları taşınırken eşyaların hassasiyeti  dikkate alınarak itina ile araca yüklenir.

  • Suadiye Asansörlü Evden Eve Nakliyat

  • Suadiye asansörlü evden eve nakliyat bina içi taşımada olabilecek zararlara karşı eşyalarımızı asansörlü taşıma ile taşıyoruz. Eşyalar eve taşındıktan sonra müşterilerin istediği yere göre odalara yerleştiriyoruz. De monte  yapılan mobilya vb. ürünlerin tekrar montajları yapılarak kullanılmaya hazır hale getirilir. Beyaz eşyaların gerekli bağlantıları yapılarak kullanılmaya hazır hale getirilir. Taşıma işlemi tamamen bittikten sonra müşteri ile firma yetkilimiz beraber eşyalar kontrol edilerek zarar görüp görmediği kontrol edilir. Nadiren de olsa hasar gören eşya varsa sigorta kapsamında zararı karşılanmaktadır.  Suadiye asansörlü  evden eve nakliyat   taşıma sırasında olabilecek hasarlara karşı müşterimizi güvence vererek sigortalı nakliye hizmeti yapıyoruz.