Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.

Şehirden Şehire Nakliyat

Türkiye genelinde şehirden şehire garantili taşımacılık yapmaktayız ve bütün evden eve nakliyat taşımalarımızda müşterilerimizin arzu etiği gibi kaliteli profesyonel nakliyat hizmeti veriyoruz. Her firmanın kendisine göre takip ettiği ve benimsediği bazı prensipleri vardır. Ne yazık ki günümüzde bazı taşımacılık yapan firmalar deneyimsiz ve bu konuda titiz çalışmadıkları için birçok insan bu konuda mağdur edilmiştir. Mağdur olan insanların yaşamış olduğu bu haksızlığa oldukça üzülmekteyiz. Bu konuda tedirginlik yaşamış olan müşterilerimize en güvenilir ve en profesyonel nakliyat hizmetleri sunan firmamız olanaklarını her geçen gün biraz daha fazla artırmaktadır. Bizimle tanışan ve firmamızı bilen tüm müşterilerimiz taşımacılık konusunda tüm korkularını yenmiştir. Firmamızın standartları sektördeki diğer standartlara göre oldukça yüksektir. Firma olarak müşterilerimize en iyi ve kaliteli evden eve nakliyat hizmetlerini tüm imkanlı ile birlikte vermekteyiz. Şehirden Şehire Nakliyat şirketi kurulduğu günden bu yana her daim hizmetlerinin kaliteli olmasından söz ettirmiş, hiçbir müşterisini mağdur etmemiştir. Her zaman müşterilerini sonuna kadar dinlemiş, beklentilerinin ne olduğunu anlamıştır.

Şehirden Şehire Nakliyat Süreçlerinin İşleyişi

Şehirden Şehire Nakliyat firması olarak müşterilerimizin eşyalarının taşınma süreçlerinin olabildiğince hızlı ve dikkatli şekilde yapılıp tamamlanmasını sağlamaktayız. Biliyoruz ki her müşterimizin eşyaları bizler tarafından nasıl teslim alındı ise aynı şekilde onlara süreç sonunda teslim edilmesi istenmektedir. Dikkatli olmak ve standartlarımızı olabildiğince yüksek tutmak personel ve firma olarak önem verdiğimiz şeylerdir. Müşterilerimiz taşınma konusunda ihtiyaç duydukları her bilgiyi firmamız tarafından alabilirler. Firmamız müşterilerine bu konuda bilgi vermek için 24 saat çalışmaktadır. İstedikleri zaman web sitemizde yer alan iletişim numaralarından bizler ile irtibata geçebilirler. Seve seve değerli müşterilerinizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Eşyaların nakli sırasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlara dikkat edildiğinde süreç belli bir planda ilerler yaptığımız işin kalitesi o kadar artış gösterir. Ayrıca şehirler arası nakliyat yanında parça eşya nakliyatı da yapıyoruz kargo şirketleriyle yakalayamadınız hacimli eşyalarınızı Türkiye'nin neresi olursa olsun uygun fiyatlara taşıyoruz. 

Eşyaların  Paketleme aşaması

Eşyalar ilk olarak tecrübeli personellerimiz tarafından doğru şekilde kat kat sarılır ve açık alan bırakılmayacak şekilde paketlemesi tamamlanır. Paketleme işlemi ile eşyalara gelebilecek herhangi bir hasar olabildiğince önlenmesine yardımcı olmaktadır. Bu işin gelişigüzel yerine eğitimini almış personeller tarafından yapılması da daha fazla eşyaların korunmasına yardımcı olmaktadır. 

Paketlenen Eşyaların Taşınması

Eşyaların Paketlenmesi hijyen kurallarına uygun olarak yapılır ve ekibimiz tarafından  tek tek taşınır. Binadaki  merdivenlerin dar olması veya bina içi asansörün kullandırılmaması durumunda  asansörlü nakliyat ile taşımamız mümkün olacaktır.Her ne kadar da İstanbullun sokakları dar olsa bile asansörlü aracımızı çoğu yerde kullanabiliyoruz. İndirilen eşyalar personellerimiz tarafından oldukça dikkatli bir şekilde araç içine düzgün ve boşluk kalmayacak şekilde yerleştirilmektedir.