Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

21.yüzyılda evden eve nakliyat hizmetleri global alanda olduğu gibi Türkiye?de de kurumsal ve profesyonel hizmet sektörü haline gelmiştir. Günümüzde Ataşehir evden eve nakliyat firmaları ile birlikte İstanbul?un en kalabalık yerleşim birimlerinden birisi olan Ataşehir?de evinizi taşımak sizin için ciddi bir sorun olmaktan çıkıyor. Eşyaların taşıma için hazırlanması, nakliye aracının bulunması, eşyaların nasıl taşınacağı gibi diğer tüm nakliye detaylarıyla sizin boğuşmanıza gerek bulunmuyor. Ataşehir ilçesinde falaiyet göstermekte olan evden eve nakliyat firmasından alacağınız profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri ile sizin hiçbir işlemi gerçekleştirmenize gerek olmadan yeni evinize sorunsuz ve rahat bir şekilde taşınabilirsiniz. Dilerseniz sadece tüm süreci denetlemek üzere nakliye personellerinin yanında bulunabilirsiniz. Bunun dışında en kısa sürede yeniden gündelik hayatınıza devam edebilirsiniz.

Eşyalarınıza Özel Paketleme Çözümleri

Evinizde nakliyesi gerçekleştirilecek eşyalarınızın sizin için mevcut olan hem maddi hem de manevi değerinin öneminin bilincinde taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Özellikle de eşyaların güvenliğini birinci öncelik olarak tutan Ataşehir evden eve nakliyat firmaları tarafından hem güvenli hem de hijyenik nakliye koşulları sağlanmaktadır. Eşyaların sağlıklı ve hijyenik koşullarda taşınması için günümüzde kesinlikle hiçbir şekilde eşyalara el değmeden taşıma gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için özel mekanizma yardımıyla eşyalar el değmeden streçlenmektedir. Ön hijyen standartlarının sağlanmasının ardından pat pat ambalaj malzemesi, darbe emici bant ve son ambalaj ile eşyaların güvenliğini birinci sınıf kalitede sağlanmaktadır. Bu şekilde eşyalar hem hijyenik hem de güvenli bir şekilde taşınabilmektedir.

Ataşehir Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ataşehir Sigortalı Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyalar için alınan güvenlik önlemlerin yasal standartlarda güvence edilebilmesi de büyük bir önem taşımaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat firmaları arasında seçimde bulunurken nakliyat sigortası desteği/hizmeti konusunda da hassas şekilde hareket etmelisiniz. Nakliyesi gerçekleştirilecek tüm eşyaların istisnasız olarak nakliye sigortası kapsamına alınması gerekmektedir. Eşyalar tek tek nakliyat sözleşmesine dahil edilerek, kapsamında bulunan nakliye sigortası ile yasal güvence altına da alınmalıdır. Bu şekilde herhangi olumsuz bir durumda kesinlikle tüketici olarak mağduriyetinize yol açabilecek hak kayıpları ile karşı karşıya kalmayacağınıza istinaden yasal bir güvence alabilirsiniz.

 Ataşehir Şehirler arası evden eve nakliyat 

Taşınmak istediğinizde yapılacak ilk şey, elbette ki eşyaların düzenli olarak toplanması ve paketlenme sidir. Çoğu insan taşınmadan önce tüm eşyaların evden eve nakliyat firması tarafından toplanmasını tercih eder. Nakliyat seçiminin doğru yapılmaması durumunda bununla birlikte doğru düzgün  toplanmadan sarılmadan taşınan eşyalar olduğunda evden eve nakliyat kavramını kaybetmiş oluyor. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka profesyonel bir firmayla çalışmalısınız. Her kamyon alanın yapmayacağı bir sektör durumuna gelmiştir maalesef. Evin içerisindeki birçok eşya sökülüp tekrar kurulum yapılması gerekir dolayısıyla profesyonel ekiple ve sigortalı devamlı çalışan ekip yapılacak iştir evden eve nakliyat.  Ataşehir şehirler arası evden eve nakliyat gibi taşınma şirketlerinin evinizdeki  eşyaların eksiksiz sararak taşımaya hazır hale getirdiğini göreceksiniz, prensip olarak bütün müşterilerimize aynı ölçüde hizmet vererek yıllardır, İstanbul gibi büyük bir metropol de  sorunsuz evden eve nakliyat hizmet vermekteyiz.

ataşehir nakliyat

Ataşehir şehirler arası evden eve nakliyat Ambalajlama

 Ataşehir şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız, nakliye ücretini öğrenmek için firmamızı aradığınızda bu talebi belirtmeniz yeterlidir.Sonrasında firmamızın sizlere gönderdiği  ekspertizi eşyalarınızı görmeye gelir. Sizin bütçenize uygun fiyat belirlenirken ister parsiyel ister komple taşıma olsun bütün seçeneklerimiz hizmetinizde olacaktır. Taşıma gününde ise evinize gelen ekibimiz  kutulara veya plastik fıçılara en uygun şekilde, uygun ambalajı yaparak ürün türüne bağlı olarak yerleştiren personelimiz tarafından özenle toplanır. Tüm çekmecelerinizde, vitrinlerde ve dolaplarda ürün toplamak daha fazla nakliye süresi gerektirir ve ilk görüşmelerimizde daima nakliye gününü belirtmelisiniz ekibimiz taşıma gününü belirttiğinizde 1 veya 2 gün önceden gelip eşyalarınızı toparlar.

 Ataşehir şehirler arası evden eve nakliye

Ataşehir evden eve nakliyat firmamız alanındaki en profesyonel ve deneyimli kadromuz ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Nakliye işlemleri sırasında müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun modüler asansörler kullanıyoruz. Kural olarak bu hizmet, müşterilerimiz için en çok tercih edilen ve en güvenli taşıma şeklidir. Ataşehir şehirler arası evden eve nakliyat şirketleri, taşınacak olan ürünleri en kısa sürede taşır ve teslim eder. sigortalı taşıma ile müşterilerimizi garanti kapsamı altına alıyoruz,  Ataşehir şehirler arası evden eve nakliyat araçlarımız kasaları yağmur, toz ve benzeri dış etkenlerden etkilenmeyecek şekilde dizayn edilmiştir.Ayrıca devlet dairesindeki memurlarımız, öğretmenlerimiz, doktorlarımız her hangi bir nedenle şehir değişikliği yapmak isteyen vatandaşlarımızın şehirler arası evden eve nakliye tercihlerini Cem evden eve nakliyat olarak sigortalı ve garantili %30 indirimli yapmaktayız. Ayrıca bu indirimden öğrencilerimiz ve bütün halkımız yararlanabilir. Ataşehir şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları olarak, İstanbul Kadıköy de  profesyonel kadromuz  nakliyat işini en kapsamlı şekilde yürütmekteyiz. Her şeyden önce, evden eve nakliyat için vazgeçilmez bir koşul olan paketleme hizmeti en titiz  şekilde uygulanmaktadır. Paketlemeden sonra, ürünler güvenli bir şekilde sevk edilir.ataşehir evden eve nakliyat firmaları

 Ataşehir şehirler arası parsiyel taşımacılık parsiyel taşımacılık hizmeti şehirler arasında verilen bir servistir. Parsiyel taşımacılık birçok kişi için yabancı bir kelimedir, parsiyel taşımacılık demek şehirler arası parça eşya taşıma demek aynı araçta eşyalarınız gönderirken diğer eşyalar ile taşınması hizmetidir. Tüm eşyalar güvenli ve sorunsuz bir şekilde varış yerlerine ulaştırılmaktadır. Taşıma öncesi, tüm paketleme işlemleri güvenlik amaçlı olarak eşyalara uygulanır ve ürünlerin nakliyesi profesyonel personel tarafından en kısa sürede gerçekleştirilir.Şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetlerinden çok hassas ve aynı zamanda da hız gerektiren bir iştir. Eşyalarınızın araca yüklendikten sonra gideceği mesafeye göre 2 şoförle yola çıkar ve ulaştırma bakanlığının yol talimatına göre en kısa zamanda eşyalarınızı teslim eder. Not: Araçlarımız uzun yolda yani şehirler arasında eşya taşımacılığı yaparken her 4 saate bir durup dinlemeleri gerekiyor ve araçlarımız 90 km nin üzerine çıkması kesinlikle yasaktır.