Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.

Göztepe evden eve nakliyat 

Evden eve nakliyat; taşınacak eşyaların bir evden başka bir eve aktarılması işlemidir. Günümüzde birçok insan çeşitli sebeplerden dolayı şehir değiştirmek zorunda kalmaktadır. İş, eğitim ve daha birçok sebep yüzünden farklı şehirlere gitmek zorunda kalan insanların evden eve nakliyat hizmeti alması gerekmektedir. Bunun yanı sıra, geçmişte olduğu gibi taşınacak eşyaların kişisel araçlarla yeni adreslerine götürülmesi mümkün değildir. Çünkü, insanların ne bu işlem için uygun araçları ne de yeterli vakitleri bulunmaktadır. Bu yüzden, 2000 li yılların başından bu yana popüler olan evden eve nakliyat; önemini her geçen gün arttırmaktadır.

Siz de Göztepe evden eve nakliyat firması ihtiyacı hissediyorsanız hiç düşünmeden Cem Nakliyatı tercih edebilirsiniz. Hem kaliteli hem de ekonomik şartlarla hizmet sunan Cem Nakliyat; içinde bulunduğumuz Kovid-19 sürecine uygun olarak söz konusu nakliyat sürecini tamamlamaktadır. Bunun yanı sıra, büyük ebatlarda olmayan ancak kişilerin kendi araçlarıyla taşımasının mümkün olmadığı eşyalar da tarafımızdan büyük bir hassasiyetle yeni adreslerine ulaştırılmaktadır. Gelin hep birlikte Göztepe evden eve nakliyat işlemlerini nasıl yaptığımıza dair bilgi verelim!

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe Evden Eve Nakliyat Firmaları

Göztepe evden eve nakliyat sürecinde vermiş olduğumuz hizmetin her bir detayına hayran kalacaksınız. Her şeyden önce, işinin ehli olan ve uzun süredir nakliyat sektöründe faaliyet gösteren ekibimiz ile tüm bu süreci hasarsız bir şekilde atlatacaksınız. Bizden hizmet almayı tercih ettikten sonra koltuğunuza oturup deneyimli ekibimizin işlemlerini izleme ayrıcalığına sahip olacaksınız! Bunun yanı sıra, diğer nakliyat firmalarında bulamayacağınız modern filomuz ile taşınması en zor eşyalar dahi sorunsuz bir şekilde adreslerine ulaştırılacaktır.

Göztepe evden eve nakliyat işlemlerinde en büyük rehberimiz profesyonellik olmaktadır. Parsiyel taşıma konusunda üretmiş olduğumuz çözümler ile işinizi daha kolay hale getiriyoruz. Herkesin bildiği gibi evden eve nakliyat işlemlerinde güvenlik her şeyden önce gelmektedir. LCD televizyon, bilgisayar, cam ve seramik eşyaların taşınması noktasında aklınızda birtakım şüpheler bulunabilir. Ancak, kırılması ve hasar görmesi mümkün olan bu eşyaların taşınmasını deneyimli ekibimiz ve kullandığımız araçlar sayesinde sorunsuz hale getiriyoruz.

Evden eve nakliyat sektöründe bu işi yaptığını iddia eden çok fazla firmanın bulunduğunun bilincindeyiz. Ancak, merdiven altı olarak tabir edilen bu tip amatör firmalar yerine kurumsallığı ve profesyonelliğiyle göz dolduran Cem Nakliyat tercih etmelisiniz. Bu tip firmaları tercih ettiğiniz takdirde maddi ve manevi hasarlar ile yüzleşebilirsiniz. Aynı zamanda, sigorta şirketlerinin kriterlerine uymadıkları için hasarın boyutları daha da artacaktır. Bunun yanı sıra, 90 lı yıllardan kalma, son derece eskimiş araç filosuyla İstanbul gibi büyük şehirlerde yapacakları nakliyat işlemlerinin yetersiz kalacağını ifade etmeliyiz. Ancak, Cem Nakliyat; müşteri memnuniyetini önemseyen bir nakliyat firması olduğu için bu sorunların hiçbirisi ile karşılaşmazsınız.

Herkesin bildiği gibi televizyon, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, mobilya, fırın ve dolap gibi eşyaların bir adresten farklı bir adrese taşınması deneyim isteyen bir iştir. Ancak, kaliteli bir evden eve nakliyat firması ile anlaştığınız takdirde bu süreci sorunsuz olarak atlatabilirsiniz. Bu noktada, tercihiniz Cem Nakliyat olmalıdır. Cem Nakliyat; sahip olduğu deneyimli elemanları sayesinde asansörlü ev taşıma hizmeti sunarak büyük veya küçük eşyaları istenilen yere kolaylıkla taşımaktadır. Cem Nakliyat; evden eve nakliye sürecinin yolunda gitmesi adına her şeyden önce keşif çalışması yapmaktadır. Bir başka deyişle, taşınma işleminin gerçekleştirileceği evin çevresi incelenmektedir. Bilhassa evin çevresindeki parklar, bahçeler ve boşluklara bakan pencereler incelenir. Bu noktada, pencere genişliği başta olmak üzere balkon ve koridor genişliği hesaplanmaktadır. Evin çevresinin müsait olduğu ve asansörlü taşımanın kullanılmayacağı hallerde iş gücü seçenekleri değerlendirilmektedir.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Firmaları

Göztepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliye sürecinin en iyi şekilde yapılması için büyük çaba göstermektedir. Her şeyden önce, işinin ehli personelleri ile bu süreçte bulunmaktadır. Modern araç filosuyla en zor adreslerdeki evlerin eşyaları dahi sorunsuz olarak çıkartılmaktadır. Bunun yanı sıra, evden eve nakliyat sürecinin olmazsa olmazları olarak bilinen sigorta ve sanayi işlemleri; Cem Nakliyat ekibi tarafından halledilmektedir.

Göztepe Nakliyat taşımacılıkta kullanmış olduğu araçların bakımları yaz kış demeden her dönem eksiksiz olarak yapılmaktadır. Bunun yanı sıra, ev taşıma hizmetinde belirli prosedürlere uygun olarak hareket edilmektedir. Keşif hizmetinin ardından sigortalama, sözleşme yapma, eşyaları paketleme, asansörlü araçlarla eşyaları indirme, eşyaları yeni adreslerine teslim etme, yeni adreste eşyaları düzenleme gibi sürecin parçaları eksiksiz olarak halledilmektedir. Hizmet kalitesi noktasında rakip firmalara ciddi fark atan Cem evden eve nakliyat ile yılın her gününde istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Neden Göztepe evden eve nakliyatı tercih etmeliyim sorusunu kendinize soruyor olabilirsiniz. Ancak, daha önce de söylediğimiz gibi evden eve nakliyat sürecini hasarsız halletmek istiyorsanız işinin ehli ve profesyonel bir firma ile çalışmalısınız. Bu noktada, Göztepe evden eve nakliyat firması olarak ücretsiz ekspertiz hizmetimizin ardından sizlere teklif sunuyoruz. Bunun yanı sıra, eşyalarınızın güvenliğini garanti altına alan nakliyat sözleşmesini yapıyoruz. Buna ek olarak, vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için müşteri temsilcimizle irtibat kurabilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız vakit kaybetmeden bizleri aramalısınız!

Göztepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Göztepe Evden Eve Nakliyatta Alınan Kovid-19 Tedbirleri

Tüm dünya olarak Kovid-19 gibi bulaşıcı bir hastalığın korkusuyla yaşıyoruz. Hijyen koşullarının hiç olmadığı kadar önemli olduğu bu günlerde Cem Nakliyat olarak işimizi yaparken hem sizin hem de bizlerin sağlığını riske atmayacak önlemler alıyoruz. Bu önlemlerden bahsetmek gerekirse;

  • Her şeyden önce nakliyat aracı dezenfekte edilmektedir. Her bir taşıma işleminin öncesinde ve sonrasında modern filomuzun dezenfekte işlemleri yapılmaktadır.
  • Nakliye aracımız kapalı kasadır.
  • Taşıma işlemini gerçekleştirecek olan ekibimizin hepsi evin içerisine girmemektedir. Bir başka deyişle, minimum sayıda insanın evin içerisine girmesini sağlıyoruz.
  • Eşyaların paketlenmesinde dezenfekte edilmiş ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır.
  • Taşınma işleminde görev alan tüm ekip; özel kıyafetlerle tedbir almaktadır.
  • Ev ahalisi dahil olmak üzere ortamda bulunan herkes kesinlikle maske takmaktadır.
  • Eşyalar ile temasta bulunan nakliyat ekibi; tulum, maske, eldiven ve siperlik ile çalışmaktadır.
  • Evden eve nakliyat sürecinin tamamlanmasının ardından yeni adreslerine taşınan eşyaların ortalama üç gün sonra kullanılmaya başlanması tavsiye edilmektedir.
  • Silinmesi mümkün olan eşyalar; deterjanlı bez ve su kullanılarak silinmelidir.
  • Yıkanması mümkün olan eşyalar ise kesinlikle yıkanmalıdır.

Tüm bunlara ek olarak, koronavirüs öncesinde Cem Nakliyat olarak eşyaların paketlenmesini biz yapıyorduk. Ancak, virüs tedbirleri kapsamında istediğiniz takdirde eşyalarınızın paketlenmesini ve kolilere yerleştirilmesini sizler yapabilirsiniz. Bu noktada, bizden temin edeceğiniz özel ambalaj ve paket kutuları sayesinde bu süreci sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu malzemeleri dezenfekte ettikten sonra kullanabilirsiniz. Ancak, paketleme işlemlerini yapamadığınız takdirde bizden bu hizmeti alabilirsiniz. Cem Nakliyat olarak tüm ambalaj ve kolileme işlemlerini maske, eldiven, tulum ve siperlik kullanarak yapıyoruz.

Sonuç olarak, Cem Nakliyat; koronavirüs sürecinde hijyen şartlarına %100 uyum göstererek işini yapmaya çalışmaktadır.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Fırsatları