Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul Datça Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye, şehirler arası evden eve nakliye nin yanı sıra söz konusu eşyaları şehir içi veya şehir dışına taşıma işine parça eşya taşıma ya da kısmi taşımacılık denir. İstanbul - Datça şehirler arası parça eşya taşıma işine ihtiyaç duyulma sebepleri; taşınacak eşya veya gereçlerin size ait binek araçlarla taşınamayacak büyüklükte olması ve başka bir araç kiralanarak söz konusu eşyaları götürmenin de maliyetli olmasıdır. Bu nedenle taşınmak istenen eşyaların aynı istikamete gidecek bir başka parça eşyalarla birlikte aynı araca yüklenerek daha az maliyetli bir nakliyatın gerçekleştirilmesidir.

Bu taşımacılık türünde insanların tereddütleri arasında; eşyalarının başka müşterilerin eşyaları ile aynı araca yüklendiğinden eşyaların karıştırılma ihtimalinin olmasıdır. İşini hakkıyla yapan hiçbir İstanbul - Datça şehirler arası parça eşya taşıma firması; teslim aldığı eşyaları karıştırmaz ve müşteriye vaat edilen şekilde hizmeti tamamlar. Kaliteli ve vizyon sahibi firmalar uzun yıllardır hizmet verip tecrübe sahibi oldukları için müşterilerinin memnuniyetini öncelikleri arasında tutar. Taşınması gereken eşyaları yeni adrese taşımadan önce; öncelikle eşyalar dikkatli ve özenli bir şekilde ambalajlanacak, ambalajlanan eşyalar özenle koliye yerleştirilecek ve sonra büyük bir dikkatle kamyona yüklenecek. Taşınacak eşyalar hakkında bir bilanço listesi hazırlanacak ve eşyalar müşterinin adresinden alındığı şekilde hazırlanan bilanço ile taşınacak yeni adrese teslim edilecek.

İstanbul  Datça Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Parça Eşya Taşıma Hizmetini Sıradan Nakliyat Hizmetlerinden Ayıran Özellikler Nelerdir?

Çoğunlukla öğrenci evlerine ve tatil yazlıklarına gönderilen eşya ve gereçler; dikkatli bir şekilde ambalajlandıktan sonra teslim alınmaktadır. Bu hizmet aslında sıradan bir kargo firmasının yaptığı şekilde gerçekleşmesine rağmen kargo firmalarının bu eşyaları montajlama ve kolileme hizmeti yapmadıkları için çoğu müşteri tarafından tercih edilmemektedir. Datça şehirler arası parça eşya taşıma hizmetinin kapsamı yalnızca nakliyat hizmeti değil taşınacak ürünün sökülüp paketlenip ve taşınması gerçekleştikten sonra da yeniden montajlanması işlemidir. Bu bakımdan sıradan bir evden eve nakliyat hizmeti veren nakliyat firmalarından çok büyük bir farkı yoktur. İstanbul - Datça şehirler arası parça eşya taşıma da en belirgin fark ortak taşımacılık hizmeti ile taşınan ürüne ve ürünün büyüklüğüne göre nakliye ücreti ödenmesi, bundan dolayı da ekonomik olmasıdır. Nakliyat firmaları doğal olarak sadece bir araç ile yola çıktıkları için alınan eşyanın ebat ve sayısından ziyade gidilecek adresin mesafesinin baz alınmasıdır. İstanbul - Datça şehirler arası parça eşya taşıma sektöründe ise bundan biraz daha farklı bir durum söz konusudur. Cem evden eve nakliyat bütün bu taşıma işlemlerini profesyonel ekibiyle başarıyla yapmaktadır. İstanbul dan, Datça ya kadar olan bütün yol güzergahı olan şehirlerimizden ilerimizden parça eşyalarınızı evinizden ambalajlayarak alıyoruz. Mobilya ve gardırop türü olan eşyalarınızda aynı intizamla sökerek diğer yeni evinizde istediğiniz yere montaj ediyoruz.