Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.

Taşımacılık ve evden eve nakliyat konusunda sunulan hizmetlerin kapsamı, çok geniş bir çerçeveye uzanan farklı eşya türleri ve yaşam alanları nedeniyle çok geniştir. Ataşehir ofis ve büro taşımacılığı alanında nitelikli ve profesyonel bir hizmet sunumu gerçekleştirmek için, kuruluşumuz özel bir yapılanmaya sahiptir. Çağımızın yaşam pratiği içerisinde, bürolar ve ofisler özel bir yere ve yaygın bir duruma sahiptir. Ofisler ve bürolar, kendilerine özgü çeşitli eşyaların bulunduğu aynı zamanda iş sürekliliği gerektiren çalışma alanlarıdır. Diğer bir anlatımlar bu türlü çalışma alanlarının taşınması işlemlerinin, hem çok süratli, hem çok dikkatli ve bir o kadar da profesyonel tekniklerle gerçekleştirilmesi zorunludur.

Ataşehir ofis ve büro taşımacılığı alanında yoğun bir şekilde hizmet talebinin oluştuğu bir bölgedir. Bu talebe doğru ve profesyonel yanıtı vermek, bu alanda ileri boyutta hizmet sunumu gerçekleştiren kuruluşumuz açısından önemli bir çözümdür. Tüm eşya taşıma hizmetlerimiz sırasında standart hizmetlere ilave olarak sunduğumuz, el değmeden gerçekleştirilen streç uygulamamız, ardından gerçekleştirilen patpat adı verilen darbe emici ambalaj malzemesi uygulaması, köşelere uygulanan darbe emici köşebentlerle destekleniyor. Bu işlemlerin ardından, eşyaların niteliğine göre gerçekleştirdiğimiz paketlemeler, tüm taşımanın yüksek güvenlik, hijyen ve profesyonellikle gerçekleştirilmesini olanaklı kılıyor.

Güvenli ve Sigortalı Taşımacılık

İlçenin yüksek nüfusu ve bulunduğu bölgenin merkezi olması, Ataşehir ofis ve büro taşımacılığı ihtiyacının da giderek artan ve yüksek potansiyele sahip bir hizmet karşılığına sahip olmasını gerektiriyor. Cem Nakliyat sektöründe bir ilk olarak sunduğu kendi sigorta hizmetini, standart hizmetleri kapsamında kullanıcıya sunuyor. Bu sayede tüm taşıma işlemleri, olası sorunlara karşı doğrudan sigortalı bir şekilde gerçekleşiyor. Paketleme ve sigorta konusunda sunduğumuz hizmetler, profesyonel hizmet yaklaşımımızı daha da güçlendirecek bir yapılanmaya sahip olmamızı sağlıyor. Tüm tüketicilerin bu alanda ki beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacıyla özel bir yapılanmaya sahip olan firmamız, sürekli daha kaliteli ve nitelikli çözümler oluşturma çabası içerisindedir. Günümüzün tüm yaşam pratiğini baz alan hizmet sunumlarımız, özel çözümlerimizle destekleniyor. Sektöründe rol model oluşturan özel hizmet anlayışımız, eşzamanlı bir şekilde tüm gelişmeleri takip edebilen bir yaklaşıma sahiptir.