Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.

Ülkemizde sektörel gelişimin ve rekabetin en yüksek olduğu alanlardan biri nakliyat ve taşımacılıktır. Evden eve nakliyat alanında sürekli yükselen hizmet standartları, aynı zamanda günümüzün yaşam koşullarına uyumlu bir şekilde çözümler geliştirilmesini sağlıyor. Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları, taşıma mesafesi, taşınacak eşyanın oranı, değerli eşya statüsündeki eşyaların bulunup bulunmadığı gibi çeşitli değişkenlere göre belirleniyor. Sektörde uzun yıllardır başarıyla hizmet sunmakta olan kuruluşumuz, Ataşehir bölgesinde ki ihtiyaç farklılıkları ve beklentileri hakkında güçlü bir bilgi birikimine sahiptir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Özel ve Çözümsel Hizmet Sunumu

Farklı bir yaşam tarzını zorunlu hale getiren Covid 19 salgınına paralel olarak, her alanda alınması gereken önlemler söz konusudur. Bu kapsamda farklı ve çözümsel bir hizmet olarak sunduğumuz eşya paketleme hizmetimiz, aynı zamanda tüm eşyaların daha güvenli bir şekilde taşınmasını da olanaklı kılıyor. Tüm eşyaların el değmeden öncelikle streçlenmesi, ardından uygulanan patpat olarak adlandırılan darbe emiciler ve ardından tüm köşelere uygulanan darbe emici köşebentler sonrasında, eşyanın niteliğine göre özel paketleme gerçekleştiriyoruz. Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken, standart olarak hizmet sunumumuzda bulunan bu özellikler ilave bir ücretlendirmeyle sunulmuyor. Bu sayede daha güvenli ve daha hijyenik bir taşımanın sağlanması mümkün hale getiriliyor.

Her Projeye Özel Çözümler

Ücretsiz olarak sunduğumuz ön araştırma hizmetimiz, taşımanın tüm planının teknik ekiplerimiz tarafından önceden yapılmasını sağlıyor. Bu sayede tüm taşıma planı, olası sürprizlerle karşılaşılmadan yapılabiliyor. Taşıma günü eşyaların ambalajlanması, doğru bir şekilde istiflenmesi, taşıma sırasında gerekebilecek teknolojik donanım, gerekecek teknik ekip gibi tüm ayrıntılar plana dahil ediliyor. Cem Nakliyat? ın özel bir başka hizmet olarak sunduğu kendi sigorta hizmetini standart olarak sunduğu taşıma planı, müşteriyle gerçekleştirilen sözleşme sonrasında işleme konuluyor. Talep halinde ilave olarak özel sigorta şirketi tarafından gerçekleştirilen taşımacılık sigortası seçeneği de bulunuyor. Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken, standart hizmetlerimiz arasında sunulan sigorta ve paketleme hizmetleri, herhangi bir şekilde fiyatı etkileyen faktörler olarak değerlendirilmiyor. Yüksek kalitede ve çözüme yönelik hizmet üreten kuruluşumuz, alanında öncü bir hizmet kalitesi sunumu gerçekleştiriyor.