Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.

İçinde yaşadığımız zaman diliminin çok dinamik ve aynı zamanda kendisine özel bir yaşam standardı bulunuyor. Sürekli olarak gelişmeye ve değişmeye devam eden bu standartlar, her alanda sunulan hizmetler konusunda da farklılıkların ve yeni çözümlerin oluşturulmasını zorunlu kılıyor. Kadıköy şehirlerarası nakliyat alanında sunulan hizmetlere, yüksek oranda ihtiyaç duyan merkezi bir yerleşim birimidir. Bu alanda uzun ve başarılı çalışma yılları boyunca hizmet sunan Cem Nakliyat, kurumsal kimliği ve profesyonel yönetim özellikleriyle, sektörel açıdan saygın bir konuma sahiptir. Oluşan bilgi birikimi ve deneyimlerini, yüksek hizmet kalitesi olarak tüketicilerine sunan firmamız, sürekli yenilemeye ve zamanın dinamizmine uyum sağladığı hizmet kalitesine sahiptir.

Özel Hizmet Standartları

Evden eve nakliyat alanında sunulan hizmetlerin en önemli aşamasını paketleme işlemi oluşturur. Bu alanda özel uygulamalar sunan kuruluşumuz, el değmeden tüm eşyaların streçlenmesini sağlayarak, Covid 19 ve benzeri sorunlara karşı özel bir önlem geliştirmiştir. Streç aşamasından sonra, darbe emici özellikteki patpat ve özel köşebentler aracılığıyla daha da güvenli hale getirilen paketleme, eşyaların niteliğine göre gerçekleştirilen son paketleme uygulamasıyla taşınmaya hazır hale getiriliyor. Kadıköy şehirlerarası nakliyat ihtiyaçlarına odaklı çözümler sunmak üzere yapılandırılmış donanımlar ve teknik personellerimiz, tüketicilerimizin tüm beklentilerine en üst düzeyde karşılık oluşturmak amacındadır.

İleri Teknikler ve Özel Sigorta Hizmeti

Kadıköy şehirlerarası nakliyat hizmetlerine oluşan yoğun ihtiyaçlara yanıt verebilmek için özel bir yapılanmaya sahip olan firmamız, her tür eşya taşımacılığına özel çözümler sunabilme potansiyeline sahip. Kuruluşumuzun tüm taşımacılık hizmetleri için sunduğu özel sigortası, standart hizmet sunumları içerisindedir. Tüketicinin talebi halinde buna ilave olarak özel sigorta şirketi aracılığıyla sigorta da gerçekleştirilebilir. Hizmet sunumu ve kalitesi güvenen firmamız, tüm taşımacılık hizmetlerini kendi sigorta şirketi tarafından sigortalamaktadır. Evden eve nakliyat alanında oluşabilecek her türlü hizmet ihtiyacına, özel ve odaklı çözümler geliştirme konusunda üstün bir performansa sahibiz.  Benzersiz hizmet yaklaşımımız, çağımızın tüm kavramsal ve teknolojik gelişmelerini, eşzamanlı bir şekilde takip etmesi ve sektörel hizmet yaklaşımına adapte etmesiyle gerçekleşiyor. Tüm eşya taşımacılığı hizmet ihtiyaçlarınıza özel olarak sunduğumuz çözümlerimiz, profesyonel bir biçimde talebinizin yanıtlanmasına odaklanmış çeşitli seçeneklere sahiptir.