Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.

 Evden Eve Nakliyatta Korona Virüs Tedbirleri

Corona virüs salgını, yaşamın her yönünü doğrudan etkileyen sonuçlara neden oldu. Her alanda sunulan ticari hizmetlerin kesilmesi noktasına taşınan önlemler, salgının kontrol altına alınması için bir zorunluluktu. Aynı zamanda önlemlere paralel olarak değişen yaşam standartları, daha uzun süre boyunca uyum sağlamamız gereken yeni bir dünyanın ortaya çıkmasına neden oldu. Her alanda sağlığa uygunluk, önem sırasında en üst düzeydeki konu haline geldi. Her alanda olduğu gibi corona virüs tedbirleri alan evden eve nakliyat firmaları öncelikli tercih edilen firma durumundadır. Yeni koşullara uyum sağlayan ve aynı zamanda tedbirler oluşturan çözümler, her sektörde yeni yeni geliştiriliyor.

evden eve nakliyatta corona-virus tedbirleri

Evden Eve Nakliyat Sektöründe Corona-Virus Tedbirleri

Sektörde uzun yıllardır profesyonel hizmetler sağlayan Cem Nakliyat, değişen yaşam koşullarına göre hızlı bir uyum sağlama ve yeni çözümler geliştirme potansiyeline sahiptir. Evden eve nakliyatta Corona virüs tedbirleri kapsamında, tüm eşya taşıma işlemlerini el değmeden, özel tulum, maske ve eldivenlerle gerçekleştirebileceği yeni bir yapılanma oluşturdu. Tüm eşyaların el değmeden streçlenmesi, darbe emici özellikte ki patpat ve köşebentlerle desteklenmesi ve bu koruma sisteminden sonra paketlenmesi hizmetlerimiz, özel bir çözüm olarak sunuluyor. Paketleme ve taşıma işlemlerinin yanı sıra, ekspertiz aşaması da dahil olmak üzere, eldiven, özel tulum ve maskeyle hizmet sunan teknik personellerimiz, en üst düzeyde hijyen koşulları oluşturma amacındadır. Salgının yayılmasını önlemek ve aynı zamanda en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla geliştirdiğimiz tüm özel hizmetlerimiz, sektörel olarak yenilikler ve yeni standartlar olarak yerleşiyor.

Güvenli, Hijyenik ve Nitelikli Taşıma Hizmetleri

Evden eve nakliyatta corona virüs tedbirleri kapsamında geniş bir çerçeveye sahip olan Cem Nakliyat, aynı zamanda tüm hizmetlerini kendi sigorta şirketi aracılığıyla standart olarak sigortalıyor. Tüm personelimizin müşterilerle ve taşınan eşyalarla doğrudan temas etmesini engelleyen hizmet yapımız, pratik yaşamın ilkeleri ve yeni koşulları çerçevesinde sürekli olarak profesyonel çözümler üretiyor. Sektördeki uzun ve başarılı çalışma yıllarına dayanan deneyim ve tecrübelerini, çağımızın yeni koşullarına uygun bir şekilde hizmet sunumuna adapte ediyor. Hizmet sunumu Corona virüs Tedbirleri kapsamında bile hiç kesilmeden devam eden sektörümüzde, en nitelikli hizmet sunumu gerçekleştirmek üzere yapılandık.