Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul Bursa Evden Eve Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat sürecinin can sıkıcı detaylarından birisi de ağır ve büyük eşyaların taşınmasıdır. Evini taşımak isteyen kişiler, yalnızca kendi çabalarıyla bu tür eşyaları taşıyamazlar. Profesyonel destek almaları şarttır. Aksi takdirde, hem muhtemel kazalara davetiye çıkarırlar hem de eşyalarının zarar görmesine neden olurlar. Evden eve nakliyat veya ofis taşınması işlemlerinde bu işi en iyi şekilde yapabilecek personele ve ekipmana sahip olan İstanbul Bursa evden eve nakliyat firmasıyla anlaşılmalıdır. Bunun yanı sıra, birçok kişinin aklında İstanbul bursada güvenilir evden eve nakliyat firması nasıl bulurum sorusu bulunmaktadır. 

İstanbul bursa arası evden eve nakliyat, parça eşya taşıma firması

İstanbul Bursa Arası En İyi Evden Eve Nakliya Firmaları

Geçmiş yıllarda taşınma işlemleri sırasında ağır eşyalar; hamallar ile taşınmaktaydı. Bu tür eşyalar; genellikle buzdolabı veya çamaşır makinesi gibi eşyalar olduğu için insan gücüyle taşınmaları halinde ciddi hasarlar görmeleri söz konusu oluyordu. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesiyle beraber bu sorun ortadan kaldırılmıştır. Bursa asansörlü taşıma sistemi sayesinde ne kadar ağır olduğundan bağımsız olarak istenilen her eşyanın her yere taşınması mümkün olmaktadır. Asansör sistemi son derece basit bir şekilde kurulmaktadır. Eski evin balkon veya penceresine kurulan asansör sayesinde eşyalar; taşıma aracının kapısına kadar indirilmektedir. Raylı bir sistem ile çalışan asansör; yeni evin balkon veya penceresine de aynı şekilde kurulmaktadır. Bu sayede, eşyalar, yeni yerlerine olabilecek en kısa sürede taşınmaktadır. Makara sistemi kullanılarak tasarlanan ve aynı zamanda elektrikli raylı bir mekanizma ile çalışan asansör; tüm taşınma işlemlerini hem en kısa süre içerisinde hem de avantajlı bir şekilde yapmaktadır.

İstanbul bursa arası evden eve nakliyat hizmeti sunarak müşterilerimizin eşyalarını sigortalı ve garantili en uygun fiyatlara taşıyoruz. Ayrıca parça eşyalarınız dahi olsa her hafta düzenli olarak istanbul bursa arası giden aracımız bu tarz ufak ve ya büyük eşyalarınızıda evinizden alıp evinize teslim etmektedir. Çalışmayı tercih ettiğiniz firmanın asansörlü hizmeti bulunmayabilir. Bu noktada, bilhassa mobilyaların demonte şeklinde taşınması gerekir. Bir başka deyişle, eşyalar, parçalarına ayrılarak rahat bir şekilde taşınabilir. Aynı zamanda, gidilen yerde kısa süre içerisinde montajları yapılacaktır. Buna ek olarak, ağır eşyaların belirli bir plan dahilinde taşınması şarttır. Herhangi bir eşyanın yalnızca tek bir kişi tarafından taşınması çok büyük bir hatadır. Mecbur kalındığı takdirde en az üç kişi tarafından taşınması doğru olacaktır.