EVDEN EVE NAKLİYAT

Hasta Yatağı Taşımacılığı

Hizmette Kalite

Cem Nakliyat olarak İstanbul’un önde gelen evden eve nakliye firmalarından biriyiz. Kurumsal kimliğimiz ve hizmet politikalarımız gereği, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet veriyor ve beklentilerini tam anlamıyla karşılayabilmek için sürekli çalışıyoruz. Evden eve nakliye sektörü içinde deneyimsiz firmalar tarafından yapıldığında istenmeyen olaylar yaşatan hasta yatağı nakliyat işlerinde, Cem Nakliyat sizinle…

                Hasta yatağı nakliyat işi de Cem Nakliyat tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Deneyimli kadromuz, taşınması istenen hasta yataklarını en ufak bir hasara maruz bırakmadan, en uygun koşullarda yeni adresinize götürmenizde yardımcı olacaktır. Uzmanlık ve azami ölçüde dikkat gerektiren hasta yatağı nakliyat işinizde bizi aramadan başkasıyla anlaşmamanızı öneririz.

                İster yeni aldığınız hasta yatağını eve götürme işi olsun, ister evden eve taşınma ya da parça eşya taşıma işi olsun, fiyatı piyasada oldukça yüksek olan hasta yatağınızı güvenli bir şekilde taşıtmak istemeniz oldukça doğaldır. Deneyimli takım arkadaşlarımız sayesinde, hem yatağa, hem de evlere ve çevresindeki ev eşyalarına hiçbir zarar verilmeden taşıma işi gerçekleştirilmektedir.

                Gerekli durumlarda asansörlü araçlarımızdan yararlanılmakta olup hasta yatağının teknik özellikleri ve boyutlarına göre de montajı yapılabilmektedir. De montaj işlemi uygulanarak taşınan yataklar, yeni adreste müşterimizin istediği yerde kurulmakta ve kullanıma hazır hale getirilmektedir. Böylelikle hastaneden taburcu olan veya evde bu yatağı zaten kullanmakta olan müşterilerimizin mağduriyet yaşaması önlenmektedir. Siz de hasta yatağı nakliyatı ile ilgili merak ettiklerinizi hemen bizi arayarak öğrenebilir ve hesaplı fiyatlarımızla nakliye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.