Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.
Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden eve nakliyat ihtiyacınız için nakliyat firmaları arayışınızda sizlere evden eve nakliyat alanında kolaylıklar ve Profesyonel evden eve nakliyat fiyatları konusunda yardımcı olan İstanbul Anadolu yakasının evden eve nakliyat firmaları arasında yerini almış olan evden eve nakliyat belgelerine sahip olan nakliyat firmamız ile evinizi güvenle ve sigortalı olarak taşımanın rahatlığını sizde yaşayın. Evden eve nakliyat firmaları arasında hizmet vermekte olan kurumsal firmaların tümünde  evden eve nakliyat belgeleri bulunmaktadır. Bu belgeler ile evden eve nakliyat güven demektir güvenilirlik demektir. Evden eve nakliyat hassas bir iştir normal taşımacılık sektörleri ile farklılıklar göstermektedir..Türkiye nin neresinde olursanız olun bir telefon kadar yakınız,özelikle İstanbul, İzmir, Bodrum, Marmari, Antalya, Adana, Mersin, Ankara gibi  bir çok büyük şehirlerde evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.Nakliyat firması bulmak kolay iş değildir, özelikle kentsel dönüşümden sonra bunu fırsata çevirenler kamyon kamyonet alarak  sigortasız deneyimsiz çalıştırdıkları elemanlarla nakliyat yapmaya başladılar sonuç olarak  nakliyecilere bakışı değişti  kalifiye olmayan ekip buna bağlı olarak fiyatlarıda düşük tabii ki insanların kafaları karışıyor. Biz ekip olarak ekibimizden aracımıza ve kullandığımız malzemeye kadar özelikle Avrupa standartlarında malzeme kullanıyoruz. biliyoruz ki hiç bir şey kolay alınmıyor eşyalar kimi zaman hatıra kimi zaman antika değeri olabiliyor dolayısıyla ne taşıdığımızın farkındayız.Yeni binaların da yükselmesiyle birlikte  asansörlü evden eve Nakliyat  hizmetimizi müşterilerimize daha kaliteli hizmet verme amaçlı kulanıyoruz. Hem zamandan hem de maddi açıdan çok daha faydalı bir seçenek olacaktır.

Ülkemizde ve dünyada teknolojinin çok hızlı bir şekilde gelişmesi sonucu hemen her sektörde birçok yenilikler yaşanmaktadır. Yeniliğin en fazla yaşandığı sektörlerden birisi de evden eve nakliyat hizmeti sağlayan firmalardır. Son sistem olan ve eşya taşımacılığını oldukça kolay kılan yenilikler sayesinde artık eşyalarınız Cem evde eve nakliyat tarafından hiçbir zarar görmeden taşınmaktadır. Bütün vatandaşlarımıza sigortalı taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Evden eve nakliyat  sürecinde taşınacak olan eşyalarınız bizim güvencemiz altındadır. Son sistem modern cihazlarla taşınacak olan eşyalarınızda oluşabilecek hemen her tür zarar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Sigortalı evden eve nakliyat  hizmetimiz sayesinde hiçbir müşterimize en ufak bir mağduriyet yaşatmıyoruz. Firma olarak her zaman ilk önceliğimiz ve iş prensibimiz %100 müşteri memnuniyeti ve eşya güvenliğidir. Sorumlu bir nakliyat şirketi olarak vatandaşlarımızı her zaman bizim gibi güvenilir ve köklü firmalarla iş yapmaları konusunda bilgilendiriyoruz. Birçok  firma evden eve nakliyat işlerini eski yöntemlerle devam ettirmeye çalışan kişi ya da kişiler bulunmaktadır. Bu tarz taşımacılık yapanlar yine merdiven usulü taşımacılık yapmaktadırlar ve bunun önüne geçebilmek için wep sayfamızdan yayınladığımız makaleler ile sizleri bilgilendiriyoruz. Çoğu zaman duyduğumuz söylentilere göre bir çok hırsızlık gibi olaylar oluyor, böylesi bir taşımacılıkta ise ister istemez eşyalarınız farklı şekillerde zarara maruz kalabilmektedir. Bütün bu problemleri yaşamamak ve tamamen dünya standartları kalitesinde profesyonel bir nakliyecilik hizmeti almak için Cem Evden Eve Nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz. Kesinlikle alanında uzman bir kadroya sahip olan firma, sizlere sorunsuz ve dört dörtlük bir evden eve nakliyat deneyimi yaşatacaktır.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliyat 2 aşamalı  halde yapılır 1.eşyalarınızı sizin tarafınızdan toparlanması evden eve nakliyat firmamız sizlere koli ve tek kullanımlık elbise poşetleri bırakacaktır böylelikle eşyalarınız bir kaç gün önceden toparlayıp hazırlayabilirsiniz.Gelen arkadaşlarımız koltuklarınızı mobilyalarınızı yataklarınızı beyaz eşyalarınızı streçlenir, sonra kalın pat pat ile sarılarak taşınır. 2.ekibimiz sizin istediğiniz bir zamanda  gelip eşyalarınızı taşınacak tarihe hazır hale getirir. Mutfak eşyalarınız kolilenip keçeli kalem ile nerenin eşyası olduğu yazılır. Gardıroptaki elbiseleriniz özel olan taşıma gardıroplarına yerleştirilir böylelikle kıyafetlerinizin ütüsü bozulmadan  taşınır. Diğer kalan eşyalarınızda kolilenerek toparlanıp hazır hale getirilir.

Uzun yıllardan beri halkımıza sorunsuz  evden eve nakliyat hizmeti sağlayan Cem nakliyat her zaman kaliteli ve profesyonel Kadıköy evden eve nakliyat  hizmeti vermektedir. Çünkü biz vatandaşlarımıza sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktayız. Böylece eşyaları bizimle güven içerisinde taşınmaktadır. Sigortalı evden eve nakliyat ile taşınma esnasında meydana gelebilecek her türlü  zararı firma olarak tamamen biz üstleniyor ve vatandaşlarımıza en ufak bir mağduriyet yaşatmıyoruz. Saha çalışanlarımız nakliyat günü tam saatinde belirtmiş olduğunuz adresinize gelmektedir.İstanbul da  kaliteli  sigortalı en uygun evden eve nakliyat firması ve en iyi evden eve nakliyat firması olarak personelimiz kesinlikle etrafa ve eşyalarınıza en ufak bir zarar vermeden çalışmalarını gerçekleştirirler. Her bir eşyanız büyük bir özenle paketlenir daha sonra evden eve nakliyat araçlara yüklenmek için hazır hale getirilir. Paketlemesi tamamlanan eşyalarınızın hepsi eksiksiz bir şekilde evden eve nakliyat eşya taşıma özelliği olan kapalı saç kasa araçlarımıza yüklenmektedir.Eşyalarınız yükleme esnasında en ufak bir zarar görmezler. Çalışanlarımız yeni adresinize ulaştırılan eşyalarınızın tamamının kurulumunu gerçekleştirir. Ekibimiz gitikten sonrada hiç bir  yerden destek istemenize gerek kalmaz. Evin içerisinde bulunan eşyalar yerli yerine getirilir, personelimizin ev eşyalarının tümüyle alakalı uzmanlaşmasını sağlayarak daha tasarruflu bir taşınma sağlamış olduk. Örneğin su tesisatı,elektrik,mobilya gibi yani bütün eşyalarınız personelimiz evi terk etiğinde kullanıma hazır hale gelmiştir. Profesyonel olan ekibimiz kurulum sonrası sizlerin eşliğinde eşyalarınız kontrol edilir, varsa hasar tespitinin ardından nakliyat hizmeti son bulur.

EVDEN EVE NAKLİYAT TAŞINMA AŞAMALARI 

  • Ekspertiz Aşaması

Ekspertiz aşamasında nakliye firmamızdan yetkili bir kişiyi evinize göndererek yada whatsapp üzerinden eşyalarınızın fotoğrafı istenir, ardından eşyalarınızın çokluğuna yada azlığına göre makul bir fiyat söylenir.

  • Eşya Sigortalama Aşaması

Ev taşımak riskli ve zorlu bir iştir.Bu yüzden sigortalı evden eve nakliyat eşyalarınızın kırılmadan,çizilmeden,zarar görmeden taşınmasını  ister..Bu nedenle  biz evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı sigortalı, kurumsal ve güvenilir olararak taşıyoruz. Müşterilerimizin gönüllerinin rahat olabilmeleri için karşılıklı bir sigorta poliçesi imzalatıyoruz.

  • Eşyaların Paketlenme Aşaması

Evden eve nakliyat paketleme aşamasının titizlikle özenle yapılması gerekir. Evden eve nakliyat  profesyonel ekibimiz ile yaparak eşyalarınızı paketliyoruz. bu işlem şöyledir; Eşyalarınız streç ile sarılır ardından kalın pat pat ile sarılır, mutfak eşyalarınız özel kağıtlar ile sarılır ve kolilenir ardından numaralanır ve ardından taşınmaya hazır hale gelir.

  • Araca Yükleme ve Araç İçi İstifleme Aşaması

Evden eve nakliyat ekibimiz eşyalarınız paketlendikten sonra ilk önce koltuklar mobilyalar koliler ve en son beyaz eşyalarınız evden eve nakliyat aracına yerleştirilir. Araç içi istif çok önemlidir, çünkü eşyalar en çok araçta dikkat edilmesi gerekir. Araçta eşyalarınız düşmeye, kırılmaya ve çizilmeye karşı istifi profesyonel ekibimiz başarılı olarak yapar.

          Asansörlü evden eve nakliyat  seçenegi

Taşıma aşaması öemlidir eğer yeni taşındığınız ev yüksek bir katta ise asansörlü evden eve nakliyat hizmetimizi tercih edebilirsiniz. İstanbul asansörlü evden eve  nakliyat hızlı ve güvenli bir taşınma seçeneğidir. Aynı zamanda  eşyalarınızın nerdeyse hiç hasar görmeden ve en ekonomik nakliyat seçeneğidir.Asansörlü taşıma deneyimsiz kişi veya  kişiler tarafından yapıldıgında telafi olmayacak hatalar kaçınılmaz  olacaktır, tecrübeli olan firmaları tercih etmeniz iyi olacaktır.

  • Eşya Yerleştirme Aşaması

Evden eve nakliyat aracımız yeni evinize geldiğimizde ekibimizden 2 kişi dairenize çıkar, çünki  evin içine sürekli ayakkabı ile girip çıkılmasını engeller. Kalan ekibimiz eşyaları dairenin önüne getirir, içerde olan arkadaşlarımız eşyaları sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirilir. İsteğiniz dahilinde kolilerdeki eşyalarınızda yerlerine yerleştirilir (Bu işlem fiyata dahil değildir). bu işlem dışındaki bütün montaj ve demonte  işlerini profesyonel evden eve nakliyat ekibimiz yapacaktır. Mobilya montörlerimiz kesinlikle profesyoneldir.

  • Son Kontrol ve Müşteri Onayı

Evden eve nakliyat işlemimiz sona erdikten sonra müşteri ve ekip başı ile birlikte eşyaların kontrolü yapılır ve eşya hasar tespiti yapılır. Eğer istenmeyen bir durum söz konusu ise mağduriyetinizin önüne geçiyoruz sizleri mağdur etmiyoruz...