Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.
Hasta yatağı nakliyat

Hasta Yatağı Taşımacılığı

Sayfamıza Hoş geldiniz.

Cem Nakliyat olarak İstanbul’da faaliyet gösteren A kalite olup en çok tercih edilen evden eve nakliyat firmalar arasında olmaktan gurur duyuyoruz. Kurumsal kimliğimiz ve hizmet politikalarımız gereği, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet veriyor ve beklentilerini tam anlamıyla karşılayabilmek için sürekli çalışıyoruz. Evden eve nakliye sektörü içinde deneyimsiz firmalar tarafından yapıldığında istenmeyen sonuçlarla karşılaşılabiliyor, işte tam burada yapmanız gereken doğru bir evden eve nakliyat firması seçmektir.Cem nakliyat olarak hizmetimizi genişleterek Hasta yatağı nakliyatı hizmeti vermeye başladık... Deneyimli kadromuz, taşınması istenen hasta yataklarını en ufak bir hasara maruz bırakmadan taşıyor. en uygun koşullarda yeni adresinize götürmenizi sağlıyoruz. 

İster yeni aldığınız hasta yatağını eve götürme işi olsun, ister evden eve taşınma işi olsun, fiyatı piyasada oldukça yüksek olan hasta yatağınızı güvenli bir şekilde taşıtmak istemeniz oldukça doğaldır. Deneyimli takım arkadaşlarımız sayesinde, hem yatağa, hem de evlere ve çevresindeki ev eşyalarına hiçbir zarar verilmeden taşıma işi gerçekleştirilmektedir.

Gerekli durumlarda asansörlü araçlarımızdan yararlanılmakta olup hasta yatağının teknik özellikleri ve boyutlarına göre de montajı yapılabilmektedir. De montaj işlemi uygulanarak taşınan yataklar, yeni adreste müşterimizin istediği yerde kurulmakta ve kullanıma hazır hale getirilmektedir. Böylelikle hastaneden taburcu olan veya evde bu yatağı zaten kullanmakta olan müşterilerimizin mağduriyet yaşaması önlenmektedir. Siz de hasta yatağı nakliyatı ile ilgili merak ettiklerinizi hemen bizi arayarak öğrenebilir ve hesaplı fiyatlarımızla nakliye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.