Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.
Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

İstanbul Şehirler Arası parça eşya Taşıma

Hemen herkes işi, özel yaşamı, ya da daha başka sebeplerden dolayı adresini değiştirmek durumunda kalmaktadır. İnsanların adres değiştirirken ihtiyaç duydukları en önemli şey ise güvenilir nakliye şirketidir. İstanbul Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma ya da komple eşya taşıma alanlarında firmamız sizlere sorunsuz hizmet sunmaktadır. Eşya taşımacılığı oldukça meşakkatli ve profesyonellik isteyen bir iştir. Her önüne gelenin yapabileceği bir hizmet sektörü olmayıp, bu alanda hem altyapı noktasında hem de uzman teknik ekip noktasında eksiğiniz olmamalıdır.

Günümüzde birçok nakliye hizmeti veren firma, kişi ya da kişiler bulunmaktadır. Ancak bunların tamamı işini düzgün yapan  güvenilir gruplardır diyemeyiz. Çünkü birçok sektörde olduğu gibi nakliyat sektöründe de hala eski yöntemlerle eşya taşımacılığı anlayışını devam ettirenler mevcuttur. Cem evden eve nakliyat firması olarak vatandaşlarımızı bu gibi gruplara karşı her zaman uyardık, uyarmaya da devam ediyoruz. Çünkü sizin eşyalarınızın bu gruplar için hiçbir önemi bulunmamaktadır. Bu yüzden eşyalarınıza gereken özeni göstermez ve merdiven taşımacılığı denilen yöntemle taşırken eşyalarınızın zarar görmesine sebep olabilirler.

İşin daha kötüsü ise zarar gören eşyalarınızın hiçbir şekilde gördüğü zararı da karşılamazlar. İster İstanbul Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma alanında isterseniz de komple eşya taşıma alanında bu gibi gruplarla iş yapmamanızı öneririz. Yılların birikimi ve deneyimine sahip bir firma olarak vatandaşlarımıza sigortalı taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Nakliyesi yapılacak eşyalarınızın tamamını sigortalıyoruz. Böylece nakliyat boyunca başına gelebilecek en ufak bir problemde bütün sorumluluğu üstümüze alıyor ve her tür zararı karşılıyoruz.

Teknik altyapı noktasında dünya standartlarına sahibiz ve her daim kendimizi bu alanda güncel tutuyoruz. Saha çalışanı elemanlarımızın tamamı ise, yıllardan beri bizimle çalışan dürüst, güvenilir, işini severek ve ciddiye alarak yapan profesyonel kişilerdir. Kısaca İstanbul Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma ya da komple eşya taşıma noktasında bizi içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Firmamıza sosyal medya hesaplarımız (Facebook, Twitter, Whatsapp, Instagram) ya da web sitemizde yer alan iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Nasıl Yapılır?

Gerekli anlaşma sağlandıktan sonra sizler için en uygun tarihe randevu verilmektedir. Saha çalışanlarımız her zaman olduğu gibi belirtmiş olduğunuz adrese tam tarih ve saatinde gelir. Eşyalarınızın son derece güvenli bir şekilde nakliyesi için çevre güvenliği ve teknik altyapı gibi hazırlıkların tamamlanma işlemleri öncelikli olarak yapılır. Bizim için kesinlikle eşya miktarı önemli değil, eşyanın güvenli bir şekilde taşınması önemlidir. İstanbul şehirler arası Parça Eşya Taşıma olsun, ister komple eşya taşıma olsun her zaman hazırlığımızı eksiksiz bir şekilde yaparız.

%100 müşteri memnuniyeti ve eşya güvenliği anlayışı ile çalışan teknik elemanlarımız eşyalarınızın her birini büyük bir özenle söker ve paketler. Paketleme işlemi biten eşyalarınız ise bir yandan asansörlü nakliyat sistemi sayesinde güvenle nakliye araçlarına yüklenir. İstanbul şehirler arası Parça eşyalarınızın tamamının yüklemesi bittikten sonra, yeni adresinize ulaştırılmak için zaman kaybedilmeden yola çıkılır. Yeni adresine ulaştırılan eşyalarınız, teknik elemanlarımız tarafından asansörlü nakliyat sistemi ile dairenize çıkartılır ve tamamı kurulumu yapılarak sizlere teslim edilir.

Parça Eşya Taşıma  Nakliyat Fiyatları

Parça eşya taşıma fiyatları ilden ile, hatta aynı ilin ilçesinden ilçesinde göre bile değişiklik gösterebilmektedir. Şehirler arası ya da il ve ilçeler arası değişen bu fiyat farklılığında bazı kriterler göz önüne alınmaktadır. Genel olarak İstanbul şehirler arası Parça Eşya Taşıma ya da komple eşya nakliyat fiyatlarını belirleme de; Taşınacak olan eşyanın miktarı ve gidilecek olan yeni yerin uzaklığı gibi unsurlar fiyatı dogrudan etkiler.  Firmaların sunmuş olduğu hizmetse  Profesyonel olmalıdır.