Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.
Parça Eşya Taşıma

İstanbul Şehirler arası parça Eşya Taşıma

İstanbul gibi önemli bir yerde bulunan firmamız  parça eşya taşıması yaparak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin yazlıklarınıza uygun fiyatlara istediğiniz nakliyat hizmetini en iyi şekilde sunmaktır. Günümüzün modern hayatında artık taşımacılık ya da diğer adıyla nakliyat birçok farklı şekilde sunulduğu görülmektedir. Bizde bu modern hayatta gelişen nakliyat piyasasını en iyi şekilde görerek sorun ve ihtiyaçlara, çözüm ve cevap bularak firma olarak diğer firmalardan farkımızı ortaya koyuyoruz. Bu konuda dikkatli ve titiz çalışarak sizlere piyasanın üstünde iyi bir hizmet verme gayesinde çalışıyoruz. Böylelikle ilk önceliğimiz olan siz değerli müşterilerimizin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarız. Firmamız uzman kadrosu ve süre gelen tecrübesi ile şehirler arası parça eşya taşıma olsun evden eve nakliyat olsun bu konuda sizlere iyi bir hizmet vermekte iddialıdır. İddialı olmasının sebebi de firmamızın çalışma disiplini ve uzman kadromuzla çalışmamız bizi iddialı bir firma yapıyor. Parça Eşya Taşıma olarak da gerek önceki işlerimizden de bu iddialarımızı kanıtlar niteliktedir.

İstanbul şehirler arası parça eşya taşıma kurumsal firmaların sigortalı ve profesyonel yapılabilecekleri bir iştir. Deneyimsiz nakliyat firmalarının acemiliğinden kaynaklanan olumsuzluklardan mağduriyet yaşayan kişiler olabiliyor. Bundan dolayı da nakliyat piyasasında fazlasıyla güvensizlik oluşmaktadır. Bu güvensizlik sizlerin firma arayışında olumsuz etkilemektedir. Eğe bölgesi şehirler arası  parça eşya nakliyat firmaları arıyorsanız ve sorunlar yaşamadan bir nakliyat işlemi olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere firmamız en iyi fiyatı uygun ve istenilen işe en iyi performansı göstererek yapmaktadır. Bura da önemli olan verdiğiniz paranın karşılığını alabilmektir. Firma olarak sizlere en iyi hizmeti vereceğimize emin olabilirsiniz. Birçok önemli görülmeyen ama aslında bir nakliye işlemi sırasında fazlasıyla önemli olan konulara da dikkatli şekilde bakarak nakliyat işlemimizi yapmaktayız. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Cem evden eve nakliyat şirketimiz sizlerle çalışmak için beklemektedir. Yapmanız gereken sadece bize ulaşmanız. Diğer firmalarda ki gibi ulaşamama gibi bir sorun olmadan istediğiniz şekilde arayarak bizlere ulaşabilir ve nakliyat işiniz hakkında teklif alabilirsiniz. Böylece güvenli ve %100 müşteri memnuniyeti sunan bir firma ile çalışabilirsiniz. 

Parça Eşya Taşıma yapılmadan önce ekibimiz eşyanın büyüklüğüne ve küçüklüğüne bakarak size uygun fiyatı çıkartır. Nakliyat sırasında artı olarak istediğiniz, örneğin montajlama ya da de montajlama ve paketleme gibi işlemler için sizden dinleyerek size uygun bir teklif sunulur. Bu teklif sonrasında iş anlaşmasıyla birlikte işe başlanır. Öncelikle nakliye aracına eşyalarınız taşınır. Sonrasında nakliye aracına taşınılan eşyalar güvenli şekilde yerleştirildikten sonra ilk konumdan son yani istenilen konuma getirilir. Bundan sonrada istenilen yere araçtan indirilen eşyalar bırakılır. Bu işlem yapılırken tabi ki de taşınılan eşyanın hassasiyetine göre dikkat edilir. Her eşyanın türüne göre özel şekilde özen göstermekteyiz. Böylelikle eşyalarınız ilk konumdan son konuma taşınırken herhangi bir şekilde hem tecrübeli ekibimiz ile hem de önemsediğimiz kurallar ile eşyalarınıza herhangi bir sorun gelmesini engellemekteyiz.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat her nakliyat sırasında kullanılmaz. Üste de nakliyat işleminde de belirttiğimiz gibi öncelikle eşyalarınızın nakliyat aracına taşınması yapılır. Bu yapılırken eğer binanız çok katlı ve araca taşınması gereken eşyalarınız için asansörlü şekilde nakliyat yapmaktayız. Bu nakliyat hem normal taşıma olmadığından hem de normal taşımayı yaparsak daha fazla zaman harcayacağımızdan asansör ile bu zaman kaybının önüne geçmiş oluruz. Bu işlem eğer eşyalarınızın taşınmasını istediğiniz yer içinde geçerli ise oraya da asansörlü evden eve nakliyat  ile taşıma yapmaktayız. Sizde eğer güvenli sorunsuz ve rahatlıkla bu işi yapabilecek bir firma arıyorsanız yapmanız gereken sadece firmamızla iletişime geçmek olacaktır.