KÜÇÜKYALI EVDEN EVE NAKLİYAT

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Hizmette Kalite

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Küçükyalı evden eve nakliyat firması olarak çalışma alanımızda iddialıyız. Siz de bizimle ilgili bütün araştırmaları yaparak, bu konuda iddialı olmakta ne kadar haklı olduğumuz görebilirsiniz. Ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı hatta kurum taşımacılığında ister şehir içi, isterse şehirlerarası adres değiştiriyor olun, daima aynı kalitede hizmet alacağınızdan emin olun. Kuruluş yılımız olan 1996’dan bu yana 22 yıldır verdiğimiz hizmetlerin hiçbirinde olumsuz bir yorum almadık. Bunu da her yeni taşınma projesinde hissettiğimiz amatör heyecanın kaybolmamış olmasına bağlıyoruz.

Küçükyalı Ofis Veya Kurum Taşımacılığı

Taşınma uygulamasının türüne göre asansörlü eşya taşımacılığımız olduğu gibi aynı zamanda sigortalı   lüks eşya taşımacılık hizmeti de veriyoruz. Diğer firmalardan farklı olarak kurum taşımacılığı da yapıyoruz. Bu alanda çalışma yaparken,  bütün gerekli mevzuat  hakkında da yeterli bilgimiz ve deneyimimiz vardır. Bu nedenle size işlerinizi en kolay ve en doğru şekilde nasıl yapacağınız konusunda Küçükyalı evden eve nakliyat firması olarak danışmanlık hizmeti de sunabiliriz.

  Ofis veya kurum taşıma işlemlerinin, keyfi yapılacak taşınmalar olmadığının gayet iyi bilincindeyiz. Bu nedenle bütün ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Daima kurallara ve kanunlara saygılı olarak,   doğru şekilde çalıştığımız için, taşınma bittiği zaman istediğiniz bütün yazılı belgeleri hazırlayıp size sunuyoruz. ( Faturalar, çeşitli kurumsal belgeler, özel sözleşmeler vb.) Kurumsal olarak verdiğimiz hizmetler sırasında sizinle anlaştığımız takdirde, düzenli olarak sunacağımız taşıma hizmeti neticesinde vereceğimiz faturalar ile hakkınız olan vergi avantajından da yararlanabilirsiniz.

Küçükyalı Uzman Kadrosu İle  Problemsiz Taşının

Küçükyalı evden eve nakliyat olarak taşınmak istediğiniz adrese geliyoruz ve ücretsiz ekspertiz raporu çıkararak sizi bilgilendiriyoruz. Daha sonra eşyalarınızın sigortalanması ve ambalajlanması işlemlerini gerçekleştiririz. Bu aşamada özel olarak eğitim verdiğimiz yetişmiş personelimiz size hizmet verir.

Eşyalarınız size özel tahsis edilmiş boş ve temiz nakliye kamyonlarına yüklenir. Yükleme ve yerleştirme etapları eşyalarınızın hasar görmemesi için çok dikkat ve itina isteyen çalışma basamaklarıdır. Kurallara uygun yerleştirilen eşyalarınız taşınmak istediğiniz adrese götürülür. Gidilen adreste konunun profesyonel uzmanı elektrik, mobilya teknisyenleri ve marangozlar birlikte elemanlarımız ekip çalışmalarını gerçekleştirir. Eşyalarınız tek tek istediğiniz yerlere konumlandırıldıktan sonra işimiz sonlandırıyoruz.