Yazılar

Ofis Taşıma

Ofis Nakliyat 

Ofis Nakliyat oldukça zahmetli ve titizlik gerektiren bir süreçtir. Ofiste bulunan tüm eşyaların taşınması uzun zamanınızı alabilir. Profesyonel bir şekilde kalifiye çalışanlarla gerçekleştirilen taşımacılık hizmeti iş yükünüzü azaltır. Taşıma işleminin daha kısa sürede gerçekleşmesine olanak sağlar. 

Ofis Nakliyatında profesyonel bir hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden nakliye teklifi alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizi arayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Planlaması 

Sistemli bir çalışma yürütebilmek açısından planlama yapılması çok önemlidir. Taşımacılık hizmetinin her aşaması detaylı bir şekilde planlanır. Ofiste bulunan eşyaların boyutu, miktarı ve türleri net olarak belirlenir. 

Eşyaların taşınması için en uygun nakliye aracı seçilir. Taşınacak eşya miktarına ve türüne göre yeterli ve alanında uzman personellerin görevlendirilmesi yapılır. Böylece daha kısa sürede daha profesyonel bir hizmet sunulur. 

Ofis Nakliyat Hizmet Aşamaları 

Ofisinize uzman bir ekip gönderilir. Ücretsiz ekspertiz hizmetiyle tüm eşyalarınızın maddi değeri hesaplanır. Tutanak tutulur. Eşyalarınız sigortalanır. Taşınma işlemi gerçekleşirken kasko güvencesiyle koruma altına alınır. Firmamız sizlere daima güvenilir bir hizmet sunar. Ofisiniz emin ellerde taşınır. 

Ekspertiz hizmetinden sonra eşyalarınız paketlenir. Demonte eşyalar uzman kişiler tarafından parçalar halinde sökülür. Parça eşyalar numaralandırılarak paketlenir. Numaralandırma işlemi eşyaların tekrar birleştirilmesinde hızlı bir çalışma olanağı sunar. Paketlenen ürünler dikkatli bir şekilde nakliye aracına taşınır. Yeni adresinize doğru yola çıkılır.

Eşyalarınız yeni adresinize titizlikle taşınır. Demonte eşyalar profesyonel bir şekilde tekrardan birleştirilir. Eşyalarınız planlanan şekilde yerlerine yerleştirilir. Eşyalarınızın son kontrolleri gerçekleştirilir. Hasar görmüş herhangi bir eşya mevcutsa tutanak tutulur. Sigorta şirketine hasar bildirimi yapılır. Maddi kaybınız sigorta şirketi tarafından karşılanır. Böylece hiçbir maddi kaybınız olmadan nakliye hizmeti gerçekleştirilir.

Paketleme Hizmeti

Ofis Nakliyat hizmetinde eşyaların güvenle taşınması önemlidir. Bu yüzden paketleme işleminin dikkatli bir şekilde gerçekleşmesi önem taşır. 

Paketleme işlemi kalifiye personeller tarafından gerçekleştirilir. Paketleme ürünleri eşyalarınız için en uygun şekilde seçilir. Ambalajlar seçilirken eşyalarınızın yapısı boyutu göz önünde bulundurulur. Eşyalarınızın en korunaklı şekilde taşınması sağlanır. 

Zamanında Teslimat 

Ofis Nakliyatnda eşyaların zamanında teslim edilmesi önemlidir. Hizmet planlamasıyla sistemli bir çalışma yürütmek hem iş yükünü azaltır hem de taşıma sürecini azaltır. 

Ofisinizin açık adresi ve adrese nakliye aracının yanaşacağı mesafe belirlenir. Aynı şekilde yeni adresinizin açık adresi belirlenir. Nakliye aracının yeni adresinize yanaşabileceği mesafe de belirlenir. 

Böylece taşıma hizmetinin nasıl yürütüleceği de planlanarak hareket edilir. Kalifiye personel tarafından profesyonel bir şekilde yürütülen taşımacılık hizmeti sizlere daha hızlı bir şekilde sunulur. Kaliteli alt yapısıyla bu sektörde hizmet veren firmamız yılların deneyimiyle karşınızda. 

Asansörlü Taşımacılık 

Ofis Nakliyat hizmeti her durum gözetilerek bir plan dahilinde gerçekleştirilir. Yüksek katlı binalardan taşınırken ya da yüksek katlı bir binaya taşınırken yük asansörünün olmaması gibi durumlar değerlendirilir. 

Yeni nesil asansör teknikleri kullanılarak taşımacılıkta kolaylık sağlanır. Eşyalarınız en uygun şartlarda zarar görmeden taşınır. Hem iş yükünün azaltılması hem de hızlı bir çalışma ortamı yaratılır.

Uzman Personel 

Ofis Nakliyatnda görevlendirilecek her personelin hizmet kapsamında bölümü belirlenir. Bölümünde görevlendirilecek her personele iş eğitimi verilir. 

Paketlemeyle ilgili personele paketleme teknikleri öğretilir. Ürünlerin yapısına göre hangi tür ambalajların kullanılacağı detaylı bir şekilde anlatılır. 

Demonte eşyalarla ilgilenen personellere demonte işlemleri ve parça eşyaların birleştirilmesiyle ilgili eğitimler verilir. Personellerin hizmet kapsamında eğitime tabi tutulması sizler için kaliteli bir hizmet sunmaya olanak sağlar. 

Eğitimli personeller tarafından gerçekleştirilen ofis Nakliyat hizmeti hızlı bir şekilde yürütülür. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız hizmet sonucu müşteri memnuniyetini garantiler. 

Geçmiş çalışmalarımızı inceleyebilir, referanslarımızla ilgili bilgi alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Bir cevap yazın :

* Your email address will not be published.

Call Now Button
WhatsApp