Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul  Edremit Şehirler Arası Parça Eşya Taşımacılığı yapıyoruz. 

İstanbul Edremit  parça eşya taşıması nakliyat ihtiyacınız var ise isterseniz tek ürün isterseniz komple evden eve  taşıma olsun, eşyalarınızı  sigortalı taşınmasını sağlıyoruz. Parça eşyalarınızı Edremit İstanbul başta olmak üzere tüm ege bölgesi  geneline parsiyel eşya gönderimi yapıyoruz. Her sektörde olduğu gibi nakliyat sektöründe de işini doğru yapmayan firmalar bulunmaktadır. Önemli olan bu firmaların farkında olabilmek ve doğru firmayı bulabilmek. Nakliyat sektörünün boşluklarından biri de kısa zamana kadar İstanbul Edremit şehirler arası parça eşya taşıma yöntemiydi. Nakliyat firmaları müşterilerin  parça eşya taşıma taleplerini cevap veremiyorlardı. Nakliyat firmaları  az eşya olsa bile fiyatlandırma  yapılırken  sanki komple eşya  taşınıyormuş gibi fiyatlandırma yapıyorlardı. Bu da müşterilerin  zorda kalmadığı bir durum oluyor ve bu fiyatlandırma kabul edilmiyordu. İstanbul  Edremit Şehirler arası parça eşya taşıma işini daha elverişli hale getiren firmamız yazın gelmesiyle birlikte sizlerden gelen yoğun taleple her hafta ege bölgesine büyük evden eve nakliyat aracımız tam ve parça eşya taşımaktadır. Taşımış olduğumuz eşyaların sigortasını bilinen acentelerden yaptırıyoruz.

  

İstanbul  Edremit Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma Mantığı

Bu işin mantığı şöyledir. Sizin gibi az sayıda eşyalarını nakliyat firmalarına teslim eden müşterilerin eşyalarıyla birlikte eşyalarınız araçlara konulacak aynı güzergaha doğru da yol alacaktır. Müşteriler doğal olarak bu durumda eşyalarının başkalarının eşyalarıyla karışması olasılığı karşısında tedirgin olurlar. Nakliyat firmaları bunları da düşünerek anlaşılır bir bilanço hazırlayarak eşyaların karışmasını önlemektedir. Ambalajlama, paketleme ve taşıma işlemleri tamamıyla evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat mantığıyla aynıdır. Yine müşterilerin evlerine eşyalar taşınmakta montajları yapılmaktadır. Ama İstanbul  Edremit şehirler arası parça eşya taşıma yönteminde bunlara göre çok daha ucuzdur ve müşterinin cebini yakmaz. Çünkü fiyatlama yapılırken alınacak mesafe dikkat edilir ve bu mesafe müşteriler arasında pay edilir.

İstanbul   Edremit şehirler arası parça eşya taşıma yöntemini genellikle  yazlıklarına eşya gönderen, öğrenci evlerine eşya gönderen vs... müşteriler talepleri yoğundur. Eşyaların taşınacağı gün geldiğinde evden eşyalar güzelce ambalajlanıp, paketlenerek  araçlara yerleştirilir. Eşyalar araca sırasıyla yol istikametine göre yüklenir. Eşyalar yeterli sayıya ulaştığı zaman taşınacakları adreslere doğru yol alırlar. İstanbul  Edremit şehirler arası parça eşya taşıma son senelerde tercih edilmektedir ve bu yöntemi kullanan müşterilerimizin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Sizinde nakliyat arayışınız var ise firma tercihi yaparken iyice araştırıp kararınızı vermelisiniz.