Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.

Merdivenköy Evden Eve Nakliyat     SAYFAMIZA   HOŞGELDİNİZ......

Merdivenköy evden eve nakliyat güvencesi ile Kadıköy içerisinde her türlü eşyanızı taşımaktayız. Ev ofis büro gibi her türlü mekandan bütün eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde nakliyesini yapmaktayız. Bunun için yeterli araç ve ekipmana  sahibiz.Cem evden eve nakliyat olarak uzun yıllardır, İstanbul’da sizlere nakliyat hizmeti vermekteyiz ve hiçbir nakliyat işleminde müşterilerimizi memnun etmeden ayrılmıyoruz. Evden eve nakliyat hizmetlerinde uzun yıllardan beridir, Merdivenköy evden eve nakliyat firması olarak değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin eşyalarını en iyi şekilde, dikkatli taşınmasına ve nakliyat sürecinin tamamen sağlıklı bir şekilde ilerleyip taşınma sürecinin tamamlanmasını sağlamaktayız. Bu süreçte müşterilerimizin bizlerden istediği ve beklediği her türlü nakliyat hizmetlerinin tüm olanaklarını sunmakta, hizmetlerimizden memnun kalmaları için elimizden geleni yapmaktayız. En iyi nakliyat hizmetini müşterilerimize sunmak için firma ve personellerimiz olarak titiz, detaylı ve dikkatli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Nakliyat hizmetleri sanıldığı kadar kolay olan ve gelişigüzel yapılabilecek bir iş asla değildir. Bugüne kadar hizmetlerimizi eksiksiz ve en güvenilir şekilde yapmaktayız. Firmamız uzun yıllardan beri bu sektörde yer aldığından dolayı asla ve asla hataya yer vermemekte, yaptığı her işin düzenli ve dikkatli şekilde ilerlemesine önem vermektedir.

Merdivenköy evden eve nakliyat değerli vatandaşlarımız için taşımacılık sektörünün en yüksek standartlı ve en konforlu hizmetlerinin tek adresi olarak görev yapmaktadır. Yaptığı işin bilincinde, müşterilerine ve beklentilerine değer veren, onların her daim yanında olan, bu süreci en hızlı ve güvenilir olarak ellerine sunan bir firmayız. Bu zamana kadar aldığımız övgüler ve müşterilerimizin bizlere olan memnuniyeti ne kadar kararlı ve iyi bir firma olduğumuzun apaçık göstergesi olmaktadır. Bizlerde müşterilerimizin ve bugüne kadar başarı ile tamamlamış olduğumuz evden eve nakliyat hizmetlerimizin hatırına daha fazla çalışmakta ve işlerimizi daha bir özenli yapmaya gayret etmekteyiz. Merdivenköy evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin tüm eşyalarını belli bir plan dahilinde yapmaktayız.Müşterilerimiz ile taşınma sürecinin en başında ne şekilde hareket edeceğimiz ve hangi plan dahilinde ilerleyeceğimiz planlanır. Ardından belirlenen gün ve saatte müşteri ile görüşülerek eşyalar firmamızın elemanları aracılığı ile paketlenir. Paketleme eşyalarınızın daha fazla korunaklı hale getirilmesini sağlar.

Eşyaların Taşınma Şekli

Eşyalar dikkatli bir şekilde personelimiz tarafından ya da asansörlü nakliyat sistemi kullanılarak taşınmaktadır. Buna değerli müşterimiz kendisi karar vermekte, bizler kendilerini bilgilendirmekteyiz. Asansörlü nakliyat ile eşyaların tek tek taşınması arasında fark vardır. Merdivenköy asansörlü evden eve nakliyat sisteminde eşyalar doğrudan bina dışından taşındığı için eşyaların herhangi bir zarar görme olasılığı oldukça azalmaktadır.Aşağıya indirilen eşyaların hepsi bekleyen personelimiz tarafından alınarak nakliye aracına dikkatli bir şekilde yüklenir. Taşıma yapılan binanın bazı durumları göz önünde bulundurularak kendilerine asansörlü nakliyatı kullanmayı tavsiye etmekteyiz.

Merdivenköy Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat 

Merdivenköy evden eve nakliyat olarak şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimizde kurulduğumuz günden bu yana garantili,sigortalı,kurumsal en uygun fiyatlara hizmet verilmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini uzun yıllardan beri veren firmamız bu alandaki tecrübesi ile de müşterilerinin güvenini kazanmıştır.Merdivenköy şehirler arası nakliyatta önemli olan tüm hususlar ve dikkat edilmesi gereken tüm noktalar çalışanlar ve firma tarafından bilindiği için en iyi nakliyat hizmetini sizlere sağlamaktayız. Uzun yol yapan tecrübeli şoförlerimiz ile de eşyalarınız güven içinde taşınmaktadır. Her konuda detaylı bilgi firma tarafından sizlere sağlanmaktadır.Bütün şehirler parça eşya taşıma hizmeti vererek Kadıköy ve merdivenköy'de yaşayan halkımızın şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarını karşılıyoruz.Kurumsal yapımız sayesinde parça eşyalarınız ve kompile eşyalarınızı garantili taşıyarak olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz.

MERDİVENKÖYÜN TARİHÇESİ

Merdivenköy, İstanbul'un Kadıköy ilçesinde bir mahalledir. İstanbul'un en kalabalık mahallelerinden bir yerdedir.

Merdivenköy'ün bir tarafında E-5, diğer tarafında Göztepe mahallesi bulunmaktadır. Mahallede SSK polikliniği, İlçe Emniyet Müdürlüğü, sağlık ocağı, ilköğretim, lise, özel okul, huzurevi, çocuk yuvası, özel hastane, cami, otistik okulu, mescit ve türbe mevcuttur.

Merdivenköy, İstanbul'un Fethi zamanında büyük çarpışmalara olmuştur. Bizans dönemindeki adı Ayamamanos'tur. Merdivenköy, Osmanlı'nın mandırası olup sarayın süt, peynir, yoğurt gibi ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Merdivenköy'ün önemli yapıları olarak Mihrimah Camii ve Şahkulu Sultan Dergahı vardır. Merdivenköy Mihrimah Camii, 16. yüzyılda Kanuni Sultan Süleyman'ın kızı Mihrimah Sultan tarafından yaptırılmıştır. O günden bu güne kadar caminin minaresi orijinal olarak kalmıştır.