Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.
Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat nasıl olmalıdır gelin birlikte bakalım

Söz konusu evden eve nakliyat olduğu zaman diğer sektörlere göre çok daha titiz ve profesyonel çalışma büyük öneme sahiptir. En küçük detayına kadar ele alınmalı, planlama yapılmalı ve gerekli unsurlar eksiksiz şekilde süreç içerisinde yer almalıdır. Tabii en önemlisi konusunda tecrübe sahibi olan, eğitimli personelin süreci yönetmesidir. Böylece hata yaşanmadan güvenli şekilde eşyalar eski adresten alınarak yeni adrese doğru yola çıkar ve zamanında ulaştırılır. Cem evden eve nakliyat ile eşyalarınızı riske atmadan en iyi koşullarda, sizin istediğiniz gibi kaliteli hizmet alın. 

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Teknolojinin sağladığı olanaklar ile beraber günümüzde artık evden eve nakliyat hizmeti asansörlü şekilde destekleniyor. Böylece merdivenlerde yaşanan problemler tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca zamandan ve maliyetten de önemli oranda kazanç sunuyor. Daire kaçıncı katta olursa olsun kullanım imkanı sağlayan asansörlü sistemler, özellikle maddi açıdan değerli eşyaları güvenli şekilde yukarı taşımaktadır. Beyaz eşyalar, elektronik eşya çeşitleri ya da yükte ağır birçok eşya sorunsuz biçimde taşınır.

 Dev Araç Filosu ile Evden Eve Nakliyat

Eşyaların miktarına ve kişisel isteklere bağlı olarak dev araç filosu içerisinden tercih yapılmak suretiyle, evden eve nakliyat hizmeti gerçekleşmektedir. Bu doğrultuda çelik kasa araçlar kırkayak, on ayak, değişik boyutlarda kamyonlar ya da tır seçenekleri arasından tercih imkanı sunar. İç ve dış bakımları düzenli olarak yapılan bu araçlar, herhangi bir sorun yaşamadan güvenli şekilde şehir içi ya da şehirler arası ulaşım sağlamaktadır.

 Profesyonel ve Eğitimli Personel İle Evden Eve Nakliyat

Yapılacak olan profesyonel evden eve nakliyat konusunda en önemli unsur şüphesiz profesyonel personeldir. En ufak bir hata olmadan planlı şekilde eşyaların nakliyatının gerçekleşmesi, konusunda tecrübeli ve eğitimli çalışanlara bağlıdır. Böylece asansör sistemleri ile beraber diğer tüm malzemelerin yanı sıra, araçlar hatasız şekilde kullanılır. Zamanında ve güvenli nakliyat uzman personel dahilinde sağlanır. Asansörlü evden eve nakliyat aynı zamanda zamandan da tasarruf demektir. Profesyonel işçilik evden eve nakliyatta çok önemlidir,dolayısıyla; ekibin evin içinde bulunan bütün eşyalardan anlaması gerekir. Profesyonel hizmetimizin ileri boyutlarda olmasının sebebi hizmet öncesi ekspertiz, hizmet sonrası müşteri memnuniyeti değerlendirmesidir.

 Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Şehir içi ya da şehirler arası fark etmeden mutlaka eşyaların tümünün sigortalı olması büyük öneme sahiptir. Yapılan sözleşme ile beraber eşyalar süreç bitene kadar garanti altında kalır. Böylece gönül rahatlığıyla müşteri yeni adreste eşyalarını bekler. Bu konuda en iyi hizmeti almak ve eşyalarınızın güvenli şekilde taşınması için, site üzerinden bağlantı kurabilir ve en güvenilir evden eve nakliyat hizmetini elde edebilirsiniz.

Evden eve nakliyat aşamaları 

Eğer taşınma ile ilgili bir karar aldıysanız ekonomik ve hızlı taşınma için yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek koordineli bir taşınma programı hazırlamak olacaktır. Bizden alacağınız koliler ile evinizdeki kırılacak olan mutfak eşyalarını koliledik ten sonra kıyafetlerinizi kıyafet dolaplarına yerleştirmelisiniz böylelikle kıyafetleriniz kırışmadan taşınmış olacak. Eşyalarınızın sizler tarafından toplanması daha ekonomik ve hızlı olacağından sizlere büyük fayda sağlayacaktır. İstanbul da müşteri memnuniyeti garantili evden eve nakliyat firmamız  isterseniz anahtar teslim evden eve nakliyat hizmeti seçeneğide sunmaktadır. Ekibimiz 1 gün önce evinize gelerek bütün eşyalarınızı numaralı bir şekilde koliler ve taşınmaya hazır hale getirilir.

Mobilya türü büyük eşyalarınız merdivenden inemeyeceğinden dolayı de monte edilir, ve paketlenir. Koltuklar ve yataklar streç ile sarılır ve paketlenir, avizeler ve klimanız özel koliler ile muhafaza edilir. Kısaca anlatmak gerekirse evinizde bulunan bütün eşyalar kendine has kolileri ile sarılıp paketlenir. Ertesi gün gelen aracımıza eşyalar sırasıyla yüklenir. Yeni taşınacağınız eve gidildiğinde avizeler iniz  gardıroplarınızı beyaz eşyalarınız montaj edilir,  koliler odalara bırakılır bütün montaj işlemi bittikten sonra ekibimizdeki yetkili arkadaşımız sizin eşliğiniz ile birlikte bütün eşyaları kontrol edilerek teslim edilir. Eğer istenmeyen bir durumla karşılaşılırsa cem evden eve nakliyat firmamızın yapmış olduğu sigorta ile mağduriyetiniz giderilmiş olacaktır.