Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.
Şehirden Şehire Evden Eve  Nakliyat

İstanbul şehirden şehire evden eve nakliyat 

İstanbul şehirden şehire evden eve nakliyat ihtiyacınız var ise doğru yerdesiniz Taşınan her insan için nakliyat firmalarının güvenilir olması oldukça önem arz etmektedir. Her firmanın kendisine göre takip ettiği ve benimsediği bazı prensipler vardır. Ne yazık ki günümüzde bazı taşımacılık firmaları deneyimsiz ve bu konuda titiz çalışmadıkları için birçok müşteri bu konuda mağdur edilmiştir. Mağdur olan müşterilerin yaşamış olduğu bu haksızlığa oldukça üzülmekteyiz. Bu konuda tedirginlik yaşamış olan müşterilerimize en güvenilir ve en profesyonel hizmetleri sunan firmamız olanaklarını her geçen gün biraz daha fazla artırmaktadır. Bizimle tanışan ve firmamızı bilen tüm müşterilerimiz taşımacılık konusunda tüm korkularını yenmiştir. Firmamızın standartları sektördeki diğer standartlara göre oldukça yüksektir. Firma olarak müşterilerimize en iyi ve kaliteli evden eve nakliyat hizmetlerini tüm imkanlı ile birlikte vermekteyiz. Şehirden şehre evden eve nakliyat şirketi kurulduğu günden bu yana her daim hizmetlerinin kaliteli olmasından söz ettirmiş, hiçbir müşterisini mağdur etmemiştir. Her zaman müşterilerini sonuna kadar dinlemiş, beklentilerinin ne olduğunu anlamıştır.

İstanbul şehirden şehire evden eve nakliyat süreçlerinin işleyişi

Şehirden Şehire evden eve Nakliyat firması olarak müşterilerimizin eşyalarının taşınma süreçlerinin olabildiğince hızlı ve dikkatli şekilde yapılıp tamamlanmasını sağlamaktayız. Biliyoruz ki her müşterimiz; eşyaları bizler tarafından nasıl teslim alındı ise aynı şekilde onlara süreç sonunda teslim edilmesi istenmektedir. Bu süreçte müşterilerimiz ile her detayı olacak şekilde paylaşılmaktadır. Dikkatli olmak ve standartlarımızı olabildiğince yüksek tutmak personel ve firma olarak önem verdiğimiz şeylerdir. Müşterilerimiz taşınma konusunda ihtiyaç duydukları her bilgiyi firmamız tarafından alabilirler. Firmamız müşterilerine bu konuda bilgi vermek için 24 saat çalışmaktadır. İstedikleri zaman web sitemizde yer alan iletişim numaralarından bizler ile irtibata geçebilirler. Seve seve değerli müşterilerinizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Eşyaların nakliyatında dikkat edilmesi bazı noktalar vardır. Bunlara dikkat edildiği ve süreç belli bir planda ilerlediğinde yaptığımız işin kalitesi o kadar artış göstermektedir.

Eşyaların Streçleyip Paketlenmesi

Eşyalar ilk olarak tecrübeli personellerimiz tarafından doğru şekilde kat kat sarılır ve açık alan bırakılmayacak şekilde paketlemesi tamamlanır. Paketleme işlemi ile eşyalara gelebilecek herhangi bir hasar olabildiğince önlenmesine yardımcı olmaktadır. Bu işi gelişi  güzel  yapılmaz eğitimini almış personeller tarafından yapılması harika olur ve taşım sırasıda olası sürtmelere karşı dahada güvende taşınır. 

Paketlenen Eşyaların Taşınması

Paketlenen eşyalar Cem nakliyat Şehirden Şehre Nakliye firmasının bünyesinde çalışmakta olan personeller tarafından bizzat tek tek taşınabildiği gibi aynı zamanda talep eden müşterimizin eşyaları asansörlü nakliyat sistemleri ile de taşınabilmektedir. Bireysel taşınan eşyalar personeller tarafından ne kadar dikkatli taşınırsa taşınsın indirilen her bir kat ve artan eşya sayısı zarar görme riskini artırabilmektedir. Ayrıca apartmanda ve dairenin bulunduğu sokakta ister istemez komşular daha yavaş taşındığından dolayı daha fazla gürültüye maruz kalacaklardır. Asansörlü nakliyat sistemleri ile bu sayılan dezavantajların çoğunun önüne geçilmektedir.

Araca Yüklenme Aşaması

İndirilen eşyalar personellerimiz tarafından oldukça dikkatli bir şekilde araç içine düzgün ve boşluk kalmayacak şekilde yerleştirilmektedir. Eşyaların araç içinde sürtünme ve sallanma gibi olumsuzluları engelleyen araç içi istif cimiz sağlam bir şekilde bağlayarak garantiye alır.  

Şehirler Arası Hizmet

İstanbul şehirden şehire evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimize şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimiz uzun yıllardan bu zamana kadar devam etmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti kapsamında değerli müşterilerimize uzun yol konusunda oldukça tecrübeli ve yol konusunda uzman olmuş şoförlerimiz yardımcı olmaktadır. Yol ve kötü hava koşulları konusunda tecrübeli olan şoförlerimiz ile birlikte yerleştirmeyi yapacak olan personellerimiz de değerli müşterilerimizin memnuniyetini her daim sağlamakta ve bu konuda sıkıca çalışmaktadır.Şehirler arası taşımacılıkta aynı zamanda parça eşya taşımacılığı da yapmaktayız,bir veye birden fazla eşyalarınızda,Türkiye nin neresi olursa olsun Cem evden eve  nakliyat uygun fiyatlara teslim ediyoruz. 

    Hizmetlerimiz 

   Şehirden Şehire Nakliyat

   Parça Eşya Taşıma  

   Asansörlü evden eve nakliyat 

   Kurumsal evden eve nakliyat

   Şehirler arası parça