Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması (Cem Nakliyat)

İstanbul da evden eve eşya taşıması yapan firma olarak siz değerli müşterilerimize yılardı sigortalı profesyonel nakliyat hizmet sunmaktayız. Bununla birlikte sizlere en cazip fiyatlara taşınma imkânı sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz cazip fiyat kesinlikle kalitemizi düşürmemize neden olmamaktadır. Aksine daha çok müşteri olanağı sunmaktadır. Evden eve nakliyat firması olarak Türkiye genelinde evden eve nakliyat hizmeti yanında şehirler arası evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, asansörlü nakliyat,  hasta yatağı, piyano nakliyesi ve ofis taşımacılığı hizmetleride sunmaktayız. Web sayfamızda tüm nakliye aşamaları ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz. İstanbul da evden eve nakliyat ve taşınmada %30?a kadar tasarruf etme fırsatını kaçırmayın. Cem evden eve nakliyata Şimdi başvurun taşma giderinizi 100/ 30 azaltın.

 

 

Erenköy Evden Eve Nakliyat

HİZMETLERİMİZ

Şehirden Şehire Evden Eve  Nakliyat

Şehirden Şehire Evden Eve Nakliyat

Şehirden şehire evden eve nakliyat

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

şehirler arası parça eşya taşıma

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İstanbul asansörlü evden eve nakliyat sistemi

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

şehirler arası parça eşya taşıma

Hasta yatağı nakliyat

Hasta yatağı nakliyat

profesyonel ekip

Şehirler Arası  Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler arası sigortalı taşıma

Ofis Büro Nakliyat

Ofis Büro Nakliyat

ofisten ofise sigortalı nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Müşterilerimizin görüşlerinden bazıları;

evden eve taşımaİstanbul evden eve eşya taşıma firması

Evden Eve Eşya Nakliyatı Nedir

İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat, sektörü her gün nakliyat ihtiyacı olan pek çok kişi tarafından talep edilmektedir.  Dolayısıyla evden eve nakliye sektörü gün geçtikçe teknolojik özeliklerden nasibini almaktadır. Örnek verecek olursak Uzun yol kamyonlarının teknolojik anlamda gelişmesi şehirlerarası taşınan eşyaların gideceği yere zamanında ulaşmasında öneli rol oynamaktadır. Özellikle iş değişikliği, tayin ve benzer diğer nedenlerden dolayı evden eve eşya taşıma talepleri dahada artmaktadır. Her yıl on binlerce insan daha iyi bir yaşam, daha iyi bir gelecek için Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Edirne gibi büyük şehirleri tercih etmektedir.

İstanbul şehirler arası evden eve taşımaİstanbul şehirler arası ev taşıma

Aslına bakarsanız şehirler arası nakliyat, sadece büyük şehirlerle tanımlanamaz. Şehir gürültüsünü sevmeyen ve daha sakin bölgelerde var olan küçük şehirlere, kasabalara ve hatta köylere de evden eve taşımacılık gerçekleşir elbette. Şehirler arası evden eve taşımacılık kapsamında bu türden taleplerin karşılanması noktasında çözüm ortağı olarak sahada ki yerini koruyor.

İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat firmaları

İstanbul şehirler arası evden eve eşya nakliyatı Günümüzde yaşam şartlarının çeşitli nedenlerle zorlaşması nedeniyle para kazanmak, ev sahibi olmak kimilerimiz için oldukça zorlaşmıştır. Bunun yanında,  yaşam alanlarına çeşitli eşyalar almak isteyen kişiler taksitle, çeşitli kredi kartlarına borçlanma yoluyla eşya satın almaktadır. Dolayısıyla satın alınan eşyaların kullanıcı için değeri daha bir önem arz etmektedir.

Firma olarak her zaman ne taşıdığımızı iyi biliyoruz. Şehirler arası nakliyat uygulamasında profesyonel bir ekip, iyi yönetilen nakil süreci ve mutlu müşteri ilkesi her zaman önceliklerimiz arasındadır. Gerçekleşmesi muhtemel bir nakliye uygulaması öncesinde, keşif ve ön bilgilendirme Firmamız tarafından uzman eksperlerce yapılmaktadır. Eşyanın türü, hassasiyet durumu, gidilecek mesafe diğer bazı kriterler maliyet hesaplamasında sonucu belirleyen faktörlerdir.

İstanbul şehirler arası evden eve eşya taşıması yapan firma olarak, taşıma sürecinin en başından sonuna kadar hem sahada, hemde yönetim merkezinde süreci sıkıca takip etmektedir. Söz konusu eşyanın hangi uygun araç ile taşınacağı ve hedef noktasında ne gibi işlemlerin yapılacağına bağlı olarak özel bir ekip bu iş için görevlendirilir.

İstanbul şehirler Arası evden eve eşya nakliyesi

İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat Ev eşyanızın ekibimizce taşınma sürecinde ilk olarak eşyalar türüne göre düzenli bir biçimde ambalajlanır. Müşterinin isteği doğrultusunda tercih edilen bazı eşyalar etiketlendirilir ve numaralandırma işlemi yapılarak nakliye aracına dikkatli bir şekilde yüklenir. Şehirler arası nakliyat firması Firmamız tüm bu işlemleri gözle görülür ve takdir edilecek bir profesyonellikle gerçekleştirir.  Söz konusu bu işlemler basit gibi görünse de küçük ama önemli detaylara sahiptir.

İstanbul şehirler arası evden eve eşya taşımacılık sektöründe, başarılı projelerin yüklenicisi olarak görev üstlenen firmamız diğer nakliye firmalarından bu profesyonellik ilkesi ile sıyrılmakta ve müşteri desteğiyle üst sıralarda yer almaktadır. Akıl dolu eylem planı, usta ve uzman eller eşyanızın hedefe tam zamanında, sorunsuz, eksiksiz ve tam olarak güvenle taşınmasını sağlayacaktır.

İstanbul sigortalı şehirler arası nakliyat

İstanbul şehirler arası evden eve eşya nakliyat sürecinde eşyaların güvende olması tarafımızca sağlanır. Ancak olağan dışı durumlarda oluşabilecek her hangi bir zarara karşı sigortalı nakliye uygulaması sizlerin en gerçekçi destekçisidir. Değer verilen çeşitli ev eşyaları küçük ya da büyük zararlara uğradığında zararın karşılanacağı teminatını bu sigorta uygulaması sizlere tam olarak vermektir.

evden eve nakliyat firması cem nakliyatİstanbul evden eve taşıma  nakliyat firması

İstanbul şehirler Arası Taşımacılık

Üst katlara taşınacak insanlar için asansörlü nakliye hizmeti firma olarak robotik sistemler aracılığıyla tarafımızca yapılmaktadır. Söz konusu eşyaların üst katlara taşınması hem üstün bir insan gücü ve çaba gerektirir. Bu yorucu işlemin ortadan kalkması ve eşyaların bu gibi durumlarda daha risk taşıdığı ön görüldüğünden asansörlü nakliye seçeneği doğru bir uygulama olacaktır.

Yüksek katlara ve katlardan eşyanın taşıma sürecinde insan gücü yerine özel robotik makine gücü kullanmak için asansörlü sisteme sahip araçlarımız tüm bu riskleri ve zahmeti sonlandır maktadır. Bu kapsamda istenilen yüksekliğe ilgili eşyaların taşıma işlemi pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Şehirler Arası Evden Eve Eşya Nakliyatı 

İstanbul şehirler arası evden eve eşya nakliyat olarak  faaliyet sürdürdüğümüz firmamızda, uzman ekibimiz ve deneyimli çalışanlarımız ile her zaman başarılı hizmetler sunmaktayız. Şehirden şehire evden eve nakliyat işlemlerinizi güvenli bir firmaya yaptırmak istediğinizde, güvenilir olan firmamızı her zaman arayabilirsiniz ve destek alabilirsiniz. Geçmiş yıllardan bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz birçok nakliyat işlemlerinde kendimize birçok deneyim ve tecrübe edindik. Firmamız kurumsal kimlik adı altında en üst seviyede hizmet sunmaya devam ediyor. Kaliteli ekipmanlar ile hijyen koşullarına uygun nakliyat hizmeti sunmaktayız. Kullanmış olduğumuz ekipmanların, bakımlarını ve temizliğini her zaman dikkat etmekteyiz. Firmamız ile iletişim kurarak detaylı bilgileri alabilirsiniz. Profesyonel firmamızın sunmuş olduğu tüm imkanlardan sizler de faydalanabilirsiniz.

İstanbul evden eve taşıma firmaları 0535 396 66 49en iyi evden eve taşıma firması

İstanbul evden eve eşya taşıma sektöründe yaptığımız kısa bir araştırma sonucunda bazı verileri toparladık sizlerlede paylaşma gereği duyuyoruz. Evden eve eşya taşımak demek güvenli ve garantili emin ellerle eşyalarınızın taşınması demektir.Ücretini verdiğiniz halde eşyalarınız çizik, kırık ve çok daha önemlisi kayboluyorsa  sorun var demektir. Amatör olan evden eve nakliyeciler, 20 yıl önce kullanılan  malzemelerle çalışmalarını devam ettirmektedir, daha kötüsü çalıştırdıkları elemanların vasıfsız elemanlar olduklarına bir çok kez şahit olduk. Dolayısıyla wep sitelerde yapılan şatafatlı reklamlara itibar etmeyiniz.
Eşyalarınız taşınırken ekip ve ekipman  şu şekilde hazırlanmalıdır. Taşınacak eve bakılır ve eşyalar tespit edilir gerekli ekip ve ekipman hazırlanır, genel olarak 2+1 eve 4 adam 1 şoför gider,ekipten 2 kişi sargı yapar, diğerleri kolileri taşımaya başlar.1 kişi araçta istif yapar ve bu şekilde taşıma başlar,gidilen ev 3+1 ise 5 adam 1 şoför gider, belirttiğimiz gibi eşyalar görüldükten sonra ekip sayısı belirlenir, en az ekip sayısı böyle olmalıdır. Maalesef amatör olan firmalar yetersiz ekip ve malzemeyle büyük bir hezeyan yaşatmaktadırlar. Dikkat etmeniz gereken hususları kısaca anlatmaya çalıştım umarım faydalı olmuşumdur.

cem evden eve taşıma firmasıİstanbul şehirler arası evden eve eşya taşıma

İstanbul evden eve eşya taşıma şirketi olarak çoğunlukla tavsiye müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ev eşyası taşımak gerçekten özen gösterilmesi gereken bir iştir. Ev içinde bulunan birçok eşyaların  montaj ve de montaj dan anlayacak profesyonel 8 kişilik  profesyonel kadro olması gerekir. Ekibimiz yılların tecrübesiyle eşyalarınızın paketlenmesi taşınması ve kurulumunu yapmaktadır. Ayrıca taşıma esnasında zarar görmemesi için 3 kat sarılır. Ekibimize yeni katılan arkadaşlarımıza eğitim vererek ev içi eşyaların sökülmesi sarılması ve montajını yapabilir hale getiriyoruz.  Her hafta aramızda yaptığımız düzenli toplantılarla ekibimizin iş performansını yükseltmek amaçlı öneri ve ihtiyaçlarını dinleriz.

İstanbul asansörlü evden eve taşıma firmalarıİstanbul asansörlü evden eve eşya taşıma firması