Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.

Şehirler Arası Ev Taşıma Hizmetleri

Uzun yıllardır evden eve nakliyat işini profesyonel olarak yöneten firmamız şimdide  Şehirler arası ev taşıma yöntemiyle  evinizi taşırken istediğiniz güveni size vermektedir. Bir ev taşımak her zaman zordur. Oldukça zahmetli bir iş olarak görüldüğünden dolayı insanın zihnini yorar. Fakat asla korkmayın, çünkü firmamız Şehirler arası ev taşıma hizmetiyle sizin için yapmanız gereken her şeyi yapacaktır. Evden eve nakliyat, şehirler arası nakliye ve asansörlü nakliyat olarak birçok şekilde siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Profesyonelce kurduğumuz ekiplerle birlikte gözünüzün arkada kalmadığına emin olarak sizler için evinizi taşımaktayız. Bizden önce bir ön hazırlık yapmanıza gerek yoktur. Biz evinize geldiğimizde her şeyi önce kontrol ederek, sonra da inceleyerek ne yapmamız gerektiğini size orada açıklamakla yükümlüyüz. 

Şehirler Arası Ev Taşıma Aşamaları

  • Şehirler Arası Ev Taşıma olarak sizler için evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat ve şehirler arası asansörlü nakliyat şeklinde birçok çalışma prensibine sahibiz. Nakliyat işlemleri için bizi aradığınızda ve bu konuda anlaştığımızda, taşınmadan bir gün önce  eşyalarınızı sigortalı nakliyat işlemi yapmaktayız.  Olası bir hasar durumunda sizi mağdur etmemek adına bu işlemi yapıyoruz. Profesyonel personellerle çalışan kadromuz eşyalarınızı taşırken yine de çok dikkatli olacaktır. Fakat biz tedbirli iş yaparak sizin memnuniyetinizi katlamaya çalışmaktayız. Çünkü biz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.sizin menuniyetiniz bizlere yeni iş imkanı sunacak bu bilinçle çalışanlarımızda her konuda motive ediyruz.
  • Koruma bant, baloncuk, patpat, sitreç, köşebent,elbise dolabı gibi birçok malzeme  kullanmaktayız. Kırılacak hasas  eşyanız olduğunda kutu içinde herhangi bir hasar almaması için balonlu naylon ve özel kagıtlar ile  dikkat ederek sarıyoruz. Bu tür sargı malzemeleri  kırılacak cam eşyalarınız için çok uygundur. Aynı zamanda bu tür kırılacak eşyalar için kutunun her yeri dikkat simgeleriyle de kaplanır ki taşıyan kişi bir kat daha dikkatli olsun. Yine de personellerimiz bu konuda çok hassaslar.
  • Montaj gerektiren birçok eşyayı, demonte hala getiririz. Örnek olarak bir giysi dolabı sökülebilir ve tekrardan takılabilir hale getirilebilir. Çünkü bunu başka türlü aracımıza yüklemek mümkün olmayabilir. Bu şekilde önce parça parça haline getiririz. Bu tür hassas mobilyalar için kullanılan patapat  ile kople sarılır ve korunur. Böylece evden eve nakliyat aracına yüklenmeye hazır hale gelir. Çizilmesi önlenir, araç içinde hasar görmesi saglanmış olur.
  • Eşyalarınızı araca yüklemeden önce son kontrolleri yapılır. Şehirler Arası Ev Taşıma için sigorta yaparak  işimizi hakkıyla yapmak isteriz.
  • Eşyalarınızı bize verdiğiniz konuma hızlı ve güvenli bir şekilde götürürüz. Olabildiğince hızlı ama ulaştırma bakanlıgını hız kuralarına uyarak eşyalarınıza zarar vermeden  güvenli yolu seçmekteyiz. Bu şekilde gidilecek evin güzergahını kontrol ederiz. Müşterilerimizi hiçbir zaman  mağdur etmeden memnun bir şekilde bırakmayı amaçlarız.
  • Eşyalarınızı evinize taşıdığımızda, giysi dolabı gibi montaj isteyen  mobilyaların mantajını yaparız.ekibimiz  bununla kalmıyor, aynı zamanda mobilya veya diger eşyaların eve uygun olabilecek konumda yerleştirebilir. Böylece ağır yükten sizi kurtararak yardımcı olmaya çalışırız. İstediğiniz şekilde eşyalarınızı yerleştiririz.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Evinizi başka bir eve taşımak istediğinizde bizi gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat eşyanızı güvenle taşımaktadır. Bunu da son derece profesyonel personel kadrosu ile güven içinde yapmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat yapılırken en yorucu olanı başka bir şehire taşınırken taşınma işleminin iseginiz gibi olmaması dır.Şirket personelimiz sizin taşınma sitresinizin oldugunun bilincindedir,eşyalarınızın nasıl taşındıgını anlamayacaksınız siz sadece kahvenizi yudumlayın profesyonel ekibimiz kordineli çalışma sonucunda eşyalarınızı yeni evinize nasıl isterseniz o şekşlde kombin edecektir. Şehirler Arası Nakliye üst düzey imkanlarıyla size birer omuz olacaktır. 

Şehirler Arası Asansörlü Ev Taşıma

Gelişen şehirlerimizde artık yüksek katlı binalar fazlasıyla çoğaldı. Bu şekilde bir evde yaşayan müşterilerimizin apartman asansörü küçük veya merdivenler dar yapıldı ise  eşya taşıması mümkün olmayacaktır. Aynı zamanda gelişen teknoloji bize nakliyat firmalarına da çok fazla şey katmaktadır. Bu esnada elbette size son derece iyi bir fırsat sunarak  asansörlü taşıma imkanı sunuyoruz. Asansörlü taşıma nedir? Zaman kaybını önleyerek taşıma sağlamaktadır.. Yük işini hafifletmektir aynı zamanada ekonemik ve eşyalarınızın merdivenlerde görecegi sürtme ve çarpma gibi olsılıkları ortadan kaldırır, yani yeni taşınacagınız yer asansörlü taşıma sistemine  müsait ise çok faydalı seçenektir.