Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.

Ev taşıma gibi zorlu ve meşakkatli süreci daha rahat ve daha güvenli bir şekilde atlatabilmeniz için profesyonel Ataşehir evden eve nakliye çözümleri sunuyoruz. Uzman ekibimiz, modern altyapımız ve kurumsal hizmet ilkelerine bağlı hizmet anlayışı ile tüm eşyalarınızı, yeni evinize güvenle taşımaktayız. Özellikle eşya taşıma sürecinde eşyalarınızın güvenliğinin sağlanması hususunda gerekli olan tüm işlemleri yerine getirmeye hassasiyet gösteriyoruz. En yeni teknolojik gelişmeleri yakından takip ederken, alanında uzman taşıma personellerimizde güncel gelişmelere ilişkin düzenli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştirmektedir. Bu sayede tüm ev taşımadaki özel durumlarınız için bile hem hızlı hem de yüksek güvenlikli çözümleri pratik bir şekilde sağlayabilmekteyiz.

Ataşehir Özel Paketlemeli Nakliye

Ataşehir evden eve nakliye hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınız için el değmeden streç uygulamaktayız. Yüksek kalite standartlarında hijyen koşullarını streç aracılığı ile sağladıktan sonra eşyalarınızın taşıma sırasında karşı karşıya kaldığı riskler için güvenlik önlemlerini almaktayız. Bunun için streçlenen eşyalarınıza ?pat pat? olarak tabir edilen ambalaj malzemelerini uygulamaktayız. Bu işlemin ardından uzmanlarımız tarafından eşyalarınızın köşe kısımlarına yüksek darbe emme özelliğine sahip olan darbe önleyici bantlar yapıştırarak, dış ambalajlama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu şekilde eşyalarınızın nakliye sırasında meydana gelebilecek çarpma, düşme, üzerine baskı uygulanması gibi her türlü olumsuz duruma yönelik olarak, eşyalarınızın güven altında olmasını sağlıyoruz. Ayrıca kir, yağmur vb. olumsuz etkenlerinde eşyalarınıza taşıma sırasında zarar vermesini böylelikle engelleyebiliyoruz.

Kurumsal Evden Eve Nakliye Çözümleri

Eşyalarınızı taşırken her zaman modern çağ standartlarını etkin biçimde kullanmaktayız. Kurumsal ve profesyonel Ataşehir evden eve nakliye hizmetlerimizde sigorta desteği de sağlamaktayız. Firmamız bünyesinde sunduğumuz evden eve nakliyat sigortasına ek olarak özel nakliye sigortası desteğinden de faydalanabilirsiniz. Bu şekilde eşyalarınızın taşıma sürecinde karşılaşabileceği her türlü olumsuz durumdan yaşayabileceğiniz mağduriyet endişeniz olmadan, eşyalarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Eşyalarınızın kaybolması, fiziksel olarak zarar görmesi gibi durumlarda kesinlikle mağduriyetinize yol açmayacak şekilde yasal prosedürü uygulamaktayız. Bu şekilde eşyalarınızdan kaynaklı yaşadığınız mağduriyetinize yasal standartlara uygun olarak giderilmektedir. Ataşehir?de yapacağınız tüm şehir içi ve şehirler arası ev taşıma işlemleri için müşteri destek hattıyla görüşme sağlayabilirsiniz.