Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul - Marmaris Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasından parça eşyalarınız veya komple eşyalarınız şehir içi nakliyat aracımızla toplanarak şehirler arası evden eve nakliyat aracımıza istiflenip. Bu istifleme yol güzergahına göre olur.

Düzenli olarak her hafta İstanbul'dan - Marmaris yönüne şehirler arası aracımızın uğrayacağı yerler; Gebze, Düzce, Bolu, Ankara, Yalova, Çınarcık, Esenköy, Armutlu, Gemlik, Orhangazi, Mudanya, Bursa, İnegöl, Karacabey, Mustafakemalpaşa, Susurluk, Gönen, Balıkesir, Çan, Biga, Edremit, Altınoluk,Küçükkuyu,  Ayvacık, Akçay, Ezine, Gelibolu,  Eceabat, Çanakkale, Dikili, Bergama, Alibeyadası, Gömeç, Ayvalık, Sarımsaklı, Soma, Kırkağaç, Akhisar, Adatepe, Gökçeada, Bozcaada, Alçıtepe, Kırkağaç, Akhisar, Salihli, Manisa, Turgutlu, İzmir, Urla, Çeşme, Alaçatı,Uşak, Eşme, Alaşehir, Nazilli, Aydın, Kuşadası, Söke, Denizli, Çine, Milas, Didim, Muğla, Marmaris, Bodrum, Fethiye, Ölüdeniz, Kaş, Dalaman, Antalya, Eskişehir, Kütahya, Afyonkarahisar, Konya, Isparta, Kemer, Side, Alanya, Mersin. Bu bölgelerimize her hafta karşılıklı seferler düzenlenmektedir.Eşyalarınız değerinde sigortalı garantili taşımacılık yapılarak taşınır.

Parça eşya taşıma hizmeti, evden eve şehirler arası taşımacılığın yanında bir ya da birden fazla eşyaların şehir içi veya şehirler arası olmak üzere yapıldığı taşımacılık işine denmektedir. Parça eşya kapsamına daha çok mobilya, beyaz eşya ve diğer ev gereçleri giriyor. Koli ile taşınacak eşyaları kendimiz de paketleyebilir iz, ancak taşınacak eşya mobilya, beyaz eşya gibi gereçler olunca veya ebadı büyük bir eşya olunca profesyonel destek almak daha akılcı bir davranış olacaktır. Nakliyat firması ile anlaşma yapacaksınız siz kendi cebinizden harcayıp koli ve benzeri. Eşyalar alıp masraf yapacağınıza işi nakliyat firmalarına bırakmalısınız. Bunların hepsi nakliyat firması tarafından karşılanmalıdır. Eğer taşınacak eşyanın sizin için önemi büyük ise nakliyat sürecinde çalışanlardan paketlemeye biraz daha hassasiyet göstermesini isteyebilirsiniz. Böylece daha özenli bir paketleme yapılarak eşyanız yeni adresinize güvenli bir şekilde ulaştırılmış olur. Son dönemlerde online alışverişlerin yaygınlaşması ile ihtiyacımız olan bir eşya ve gereçlerin sıfırını almaktansa online satış platformlarından yenisini çok daha uygun meblağlara bulabiliyoruz. Online sitelerde ihtiyacınız olan eşyayı bulduktan sonra taşımacılık maliyetini öğrenmek çok bir zamanınızı almaz nakliyat firmasına edeceğiniz telefonla ya da İnternet yoluyla bu işlemin maliyetini öğrenebilirsiniz. İstanbul - Marmaris şehirler arası parça eşya ve ya komple eşya taşıtmak istediğinizde Cem nakliyat bütçenize göre en iyi nakliyat hizmetini verecektir.Siz isteyin biz taşıyalım.   

İstanbul - Marmaris Şehirler Arası Parça Eşya Taşımanın Olumlu Yanları Nelerdir?

İstanbul - Marmaris şehirler arası parça eşya taşıma hizmetinin en önemli artılarından biri eşyanıza uygun taşıma aracı ile tek seferde yeni adresinize ulaşmasını sağlamalarıdır. Bu sayede kendi aracınızla parça eşyaları 2-3 seferde götürmeye çalışmaktan çok daha pratik, güvenli ve profesyonel bir hizmet almanıza olanak sağlar. Eşyalarınız taşıma işlemi sürecinde; profesyonel ve güvenli bir şekilde kolilenip ambalajlanarak yol boyu içinizin rahat olmasını sağlar. İstanbul - Marmaris şehirler arası parça eşya taşıma hizmetinde, eşyalarınız isteğe bağlı olarak sigortalanabilir, her türlü kazaya karşı size güvence sağlar. Taşıma süreci gerçekleşmeden önce eşyanızın hassasiyet derecesini en başta nakliyat firmasına söylemenizde fayda var. İstediğiniz gün ve saatte teslimatın yapılmasını talep ederek siz özel işlerinizle uğraşırken teslimat güvenli ve sorunsuz şekilde gerçekleşir. Şunu da belirtelim ki her nakliyat firması İstanbul - Marmaris şehirler arası parça eşya taşıma yapmamaktadır. Bu işte uzmanlaşmış firmaları seçmek memnuniyetiniz açısından çok önemlidir.Aksi taktirde eşyalarınızda çok ciddi hasarlar oluşabilir ve sizin istediğiniz tarihte  yeni adrese ulaşamayabilir.