Hemen ara WhatsApp iletişim
7/24 her sorunuz için bizi arayabilirsiniz.
  • İstanbul  Ayvalık Şehirler Arası  Evden Eve Nakliyat Ve Parça Eşya Taşıma 

  • İstanbul ayvalık şehirlerarası evden eve nakliyat sektörü de diğer sektörler gibi yaşadığımız yüzyıla uyum sağlamış gelişmelerini hızlıca sürdürmeye devam etmektedir. Örneğin bundan öncesinde asansörlü  evden eve nakliyat diye bir kavram yoktu olmayan kavramlardan biri de bu yazımızda anlatacağımız İstanbul parça eşya taşıma kavramıdır. Bu kavram evden eve nakliyat sektörüne yeni  girmiştir ve birçok firma bu hizmeti vermektedir. Çünkü bu konuda yıllardır müşterilerin talebi vardır ve bu talep evden eve nakliyat firmaları tarafından daha yeni yeni karşılanmaktadır. Bu yöntemin artılarını, fiyatlamasını hepsini anlatacağız.

  • İstanbul Ayvalık Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma Nedir?

  • İnsanların gerek tatil yerlerine gerekse öğrenci evlerine birkaç parça eşyalarını göndermek isterler. Önceleri İstanbul - Ayvalık şehirler arası parça eşya taşıma olmadığı için müşteriler birkaç parça eşya dahi olsa yüksek fiyatlara katlanmak zorunda kalıyorlardı. İstanbul ayvalık şehirler arası parça eşya taşıma sayesinde insanlar istedikleri yerlere birkaç parça eşyalarını uygun fiyatlara göndermekteler. Bu eşyaları diğer yöntemlerde olduğu gibi de sigortalayıp güvence altına alabilirler. Evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat gibi yine personeller ürünleri ambalajlayıp, paketleyip yeni adreslerinde montaj edilmesine kadar her şeyi gerçekleştirmektedirler.

  •  

  • Peki, bu yöntemin diğer yöntemden farkları yok mu tabii ki var. Bu sistemde nakliye aracında sadece sizin eşyanız değil birçok insanın eşyaları da bulunur. Bunun sebebi nakliye araçlarının boş değil dolu gitmesi ve böylece müşterilerin maliyetlerini azaltmak diyebiliriz. Çünkü nakliyat firmaları ücretlendirme yaparken gidilecek mesafeye dikkat edeceklerdir. Bu mesafeyi de araçlarda eşyaları bulunan müşterilerin arasında doğal olarak pay edeceklerdir. Bu eşyalar araçlara sırasıyla yüklenir,ve  muhafaza edilirler. Ve müşterilerin belirledikleri zamanda diğer müşterilerin eşyalarıyla beraber adreslere doğru yol alırlar.  

  • İstanbul Ayvalık şehirler arası parça eşya taşıma işleminden yararlanmak istiyorsanız bu seçiminizi çok iyi yapmalı araştırmadan bir nakliyat firmasıyla anlaşma yapmamalısınız. Müşteri geri dönüşlerinde olumsuz geri dönüşler alan amatör firmalarda eşyalarınız güvenliğini riske edebildiğiniz gibi aynı araçta farklı kişilerin eşyaları karışabilmekte müşteriler mağdur olarak büyük zaman kayıplarına uğrayacaklardır. Evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat firmalarında olduğu gibi İstanbul - Ayvalık şehirler arası parça eşya taşıma yöntemini uygulayan firmalarda da Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen K3 belgesinin olması gerekmektedir.Firmamız Cem evden eve nakliyat yılardır, İstanbul dan tüm ege bölgesine parça eşya ve komple ev nakliyesi yapmaktadır, eşyalarınızın yeni evinize kurlum dahil bütün montaj işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.